MUZOTAKTNEWSYMuzykaAlicia Keys przedstawia klucz do swojego świata

Alicia Keys przedstawia klucz do swojego świata
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

15-krotna laureatka Grammy i znana na całym świecie ikona muzyki, Alicia Keys wita w swoim świecie nowym podwójnym albumem „KEYS”. Premierze płyty towarzyszy nowy teledysk do „Old Memories” (reż. Sylvia M. Zakhary i Sing J Lee).

W ostatnim czasie Alicia Keys wystąpiła na scenie Expo 2020 w Dubaju pod kopułą Al Wasl, czyli największą na świecie powierzchnią projekcyjną 360 stopni. Świętując 20 lat niezwykłego muzycznego sukcesu, Alicia wykonała bowiem swoje największe utwory oraz piosenki z nowego albumu „KEYS”.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”   

Przed wydaniem „KEYS”, Alicia powitała również fanów w swoim świecie za pośrednictwem czteroczęściowego serialu dokumentalnego YouTube Originals „Noted: Alicia Keys The Untold Stories”, w którym opowiedziała o swojej podróży od bezbronnej młodej gwiazdy do usamodzielnionej i silnej kobiety, artystki i matki.

Materiały promocyjne partnera

W przyszłym roku artystka uda się w światową trasę „ALICIA THE WORLD TOUR”. 26 czerwca wystąpi na krakowskiej Tauron Arenie. Takiego show nie można przegapić!

Nowy album

„KEYS” oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja „Originals” zawiera wszystkie nowe utwory, które są kwintesencją Alicii, przypominające muzyczny krajobraz, który wszyscy znają i kochają od czasu jej debiutu. Wersja „Unlocked” zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki. Pomaga jej w tym zdobywca nagrody Grammy, producent Mike WiLL Made-It. Album ukazał się niedługo po dwóch nominacjach do nagrody Grammy w kategoriach „Song of the Year” („A Beautiful Noise” feat. Bandi Carlile) i „Best Immersive Audio Album” („Alicia”).

Artystka tak opowiada o „KEYS”: „To mój ulubiony projekt do tej pory! To droga, którą podążam i to ja prowadzę. Uwielbiam obie wersje – są jak sobota i niedziela. Pokochacie tę muzykę!”. Na 26-utworowym podwójnym albumie gościnnie wystąpili Khalid i Lucky Daye w „Come For Me (Unlocked)”, Lil Wayne w „Nat King Cole (Unlocked)”, Brandi Carlile w „Paper Flowers (Originals)”, Pusha T w „Plentiful (Originals)” i Swae Lee w „LALA (Unlocked)”.

„KEYS” zawiera również „Best of Me”, ciepło przyjęty singiel wydany jeszcze w październiku.

Lista utworów „KEYS (Originals)”:

1. Plentiful (feat. Pusha T)
2. Skydive
3. Best of Me
4. Dead End Road
5. Is It Insane
6. Billions
7. Love When You Call My Name
8. Only You
9. Daffodils
10. Old Memories
11. Nat King Cole
12. Paper Flowers (feat. Brandi Carlile)
13. Like Water
14. KEYS

Lista utworów „KEYS (Unlocked)”:

1. Only You
2. Skydive
3. Best of Me
4. LALA (feat. Swae Lee)
5. Nat King Cole (feat. Lil Wayne)
6. Is It Insane
7. Come For Me (feat. Khalid & Lucky Daye)
8. Old Memories
9. Dead End Road
10. Love When You Call My Name
11. Daffodils
12. Billions

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA