Chillove: Wygraj album “29/9” [KONKURS]

Chillove

Dzięki uprzejmości wytwórni, Agencji Muzycznej Polskiego Radia, mamy dla Was cztery płyty zespołu Chillove pt. “29/9”. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

Chillove to projekt muzyczny, który od 2014 roku współtworzą Anna Szul i Waldemar Maszyński. Zespół zaczął krystalizować się w 2014 roku, we wrocławskich klubach, grając własne interpretacje znanych przebojów z pogranicza jazzu, soulu, popu.

Zamiłowanie do tych gatunków i świata wirtualnych instrumentów zaowocowało autorskim materiałem, nad którym zaczęli pracować w lutym 2015 roku.

Ich muzyka to synteza wielu gatunków muzycznych, wynikających z licznych, często bardzo odległych od siebie inspiracji. Ich zdaniem najważniejsze w muzyce jest to, by była autentyczna i płynęła z serca.

Utwory zespołu rozbrzmiewały na antenie Radia Ram oraz programu Trzeciego Polskiego Radia. Można je było usłyszeć w “Markomanii” Marka Niedźwieckiego, a „Tell Me” trafiło do zestawu piosenek „Listy Przebojów Trójki”. Duet miał okazję występować między innymi na bardzo prestiżowym wrocławskim festiwalu Citysounds, a także na Songwriter Łódź Festiwal.

Oto szczegółowa tracklista albumu “29/9”:

1. Lovers II
2. Music Is My Cover II
3. My Eyes
4. Tomorrow
5. Słowa
6. Bądź
7. List
8. Mocnopulsuje
9. Wiatr, Deszcz i Czas
10. 29/9 Post Scriptum

ZOBACZ TELEDYSK
CHILLOVE – MY EYES

POSŁUCHAJ
CHILLOVE – 29/9

KONKURS

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj nowy album zespołu Chillove pt. “29/9”. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Podaj tytuł pierwszej EP-ki duetu Chillove. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 października br. 

[contact-form-7 id=”17166″ title=”Konkurs”]

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!