29 sierpnia miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu Materia zatytułowanej „We Are Materia”. Dziś formacja prezentuje kolejny klip z gorącego krążka zrealizowany do utworu „Cry Forever”!

„Cry Forever” to pierwszy utwór na naszej płycie – mówi Tede, gitarzysta i drugi wokalista w Materii. – To swego rodzaju klip koncertowy zrealizowany przy okazji naszego występu na Wacken Opan Air.

Jesteśmy pod mega wrażeniem, to z pewnością nasz najlepszy zarejestrowany live, na którym widać ujęcia z koncertu ale nie tylko. Chcieliśmy, aby klip miał luźny lekko imprezowy klimat, myślę że udało się to zrobić na 120 %. Zapraszam – zachęca muzyk.

Materia ma za sobą w 2015 roku bardzo udaną trasę u boku Decapitated oraz doskonale przyjęte występy m.in. na festiwalach Metal Blast w Egipcie oraz Wacken Opern Air w Niemczech. Zespół 29 sierpnia zorganizował czwartą edycję autorskiego festiwalu MateriaFest, na którym wystąpili: Decapitated (PL), Betraying The Martyrs (FR) Monuments (UK), Materia (PL), Disperse (PL) oraz Butelka (PL). Tam właśnie miała miejsce premiera najnowszej płyty „We Are Materia”.

ZOBACZ TELEDYSK
MATERIA – CRY FOREVER

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!