MUZOTAKTKonkursyWynikiLinkin Park: Wygraj album One More Light Live

Linkin Park: Wygraj album One More Light Live
L

Mamy dla Was najnowszy album Linkin Park pt. „One More Light Live”. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu.

REKLAMA
REKLAMA

„Występy, które zagraliśmy wczesnym latem, były niesamowite. Chester mówił, że to chyba najlepsza trasa w naszej historii” – mówią muzycy Linkin Park.

Zespół Linkin Park, chcąc uczcić pamięć muzyka Chestera Benningtona, przygotował koncertowe wydawnictwo “One More Light Live”.

“Album dedykujemy naszemu bratu, Chesterowi, który włożył w te koncerty całe serce i duszę” – napisali Joe HahnDave FarrellRob BourdonMike Shinoda i Brad Delson.

REKLAMA

Na płycie “One More Light Live” zamieścili 16 piosenek, które grupa Linkin Park wykonała podczas koncertów w 2017 roku, promując album “One More Light”.

“Występy, które zagraliśmy wczesnym latem, były niesamowite. Chester mówił, że to chyba najlepsza trasa w naszej historii. Nastrój braterstwa na scenie, odbijał się też na naszych wzajemnych relacjach, na relacjach z fanami. Każdej nocy, zanim wyszliśmy na scenę, koncentrowaliśmy się i dzieliliśmy się uwagami, które właśnie wpadły nam do głowy.

[…] Chester nigdy nie zapominał, aby wyrazić swoją wdzięczność ekipie technicznej. Wszystkim tym, którzy podróżowali z nami i sprawiali, że mogliśmy realizować nasze marzenia. Bez nich spełnienie ich nie byłoby możliwe” – dodają muzycy Linkin Park.

Lista piosenek na albumie Linkin Park – One More Light Live:

1. Talking To Myself
2. Burn It Down
3. Battle Symphony
4. New Divide
5. Invisible
6. Nobody Can Save Me
7. One More Light
8. Crawling
9. Leave Out All The Rest
10. Good Goodbye Feat. Stormzy
11. What I’ve Done
12. In The End
13. Sharp Edges
14. Numb
15. Heavy
16. Bleed It Out

[buybox-widget category=”music” name=”One More Light -Live” info=”Linkin Park”]

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj nowy album Linkin Park pt. „One More Light Live”. Rozlosujemy je wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie i polubią nasz fanpage: MUZOTAKT.pl 

Podaj nazwę fundacji, którą Linkin Park założył na rzecz poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 stycznia 2018 roku na email: redakcja@muzotakt.pl

[contact-form-7 id=”17166″ title=”Konkurs”]

WYNIKI KONKURSU:
Najnowszy album Linkin Park wygrywają:
Karolina Masłowska z Krzyża Wielkopolskiego

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA