MUZOTAKTNEWSYMuzykaChester Bennington z Linkin Park przed śmiercią pracował z Grey Daze. Są już dwa single!

Chester Bennington z Linkin Park przed śmiercią pracował z Grey Daze. Są już dwa single!
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Grupa Grey Daze, której Chester Bennington był członkiem nim dołączył do Linkin Park, zapowiedziała nowy album. W sieci zostały opublikowane już kawałki “What’s In The Eye” oraz nowy singiel “Sickness”, do którego powstał klip.

Wokalista Linkin Park, Chester Bennington na kilka miesięcy przed śmiercią pracował z grupą  Grey Daze nad nową płytą. Na płycie zatytułowanej “Amends” usłyszymy zremasterowane wokale nieżyjącego już wokalisty. Pierwszą oficjalną zapowiedzią wydawnictwa jest nagranie “Sickness”, które wraz z klipem można sprawdzić poniżej. Wcześniej zespół opublikował singiel pt. “What’s In The Eye”.

REKLAMA

– To numer luźno zainspirowany historią z czasów, gdy Chester miał 15 lat – opowiada założyciel Grey Daze i perkusista, Sean Dowdell. – Był nękany w szkole i często mocno obrywał. Stąd pewnie wzięła się jego postawa obrońcy, jego chęć chronienia innych, nawet po śmierci.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Chester Bennington na nowym albumie Grey Daze “Amends”. Premiera 10 kwietnia 2020. Oto tracklista:

Materiały promocyjne partnera

1. Sickness
2. Sometimes
3. Whats In The Eye
4. The Syndrome
5. In Time
6. Just Like Heroine
7. B12
8. Soul Song
9. Morei Sky
10. She Shines
11. Shouting Out

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Sickness
What’s In The Eye

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Miał 41 lat. Szczegóły autopsji i badania toksykologicznego: z raportu dowiadujemy się, że wokalista Linkin Park, Chester Bennington miał w organizmie niewielkie ilości alkoholu i MDMA, czyli ecstasy. Śledczy na miejscu zdarzenia znaleźli także jedną pustą i jedną w połowie pustą butelkę po piwie, a w szafce artysty opakowanie przepisanego na receptę Zolpidemu, którym muzyk leczył się na bezsenność. Wdowa po Benningtonie, Talinda, powiedziała policji, że lekarze przepisali Chesterowi także antydepresanty, ale nie brał ich od ponad roku.

15 grudnia 2017 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo Linkin Park, “One More Light Live”. Dzieło stanowi zapis ostatniej trasy Linkin Park z Chesterem Benningtonem.

– Ten album dedykujemy naszemu bratu, Chesterowi, który włożył w te koncerty całe serce i duszę – napisali muzycy w komunikacie. Zestaw wypełnił 16 utworów zarejestrowanych latem 2017 roku. – Te koncerty były niezwykłe – kontynuują muzycy. – Chester Bennington mówił nam, że była to jego najlepsza trasa.

Mike Shinoda Linkin Park
fot. materiały prasowe

Od pewnego czasu krążą plotki, by zespół Linkin Park wyruszył w trasę z hologramem Chestera Benningtona. Przynajmniej na razie jest to wykluczone.

– Czy moglibyśmy zrobić hologramowego Chestera? Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić – przyznał Mike Shinoda. – Zresztą, słyszałem od ludzi spoza zespołu, że nie ma mowy. Wyobraźcie sobie, że straciliście kogoś bliskiego, a potem tworzycie jego hologram. Coś okropnego. Nie mogę tego zrobić.

Linkin Park: Wdowa po Chester Bennington poleca nagrania syna
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA