Olly Murs – najnowszy singiel “Kiss Me” zwiastuje reedycję płyty “Never Been Better”!

Olly Murs to od kilku lat najpopularniejszy brytyjski wokalista, nagrywający przeboje za przebojami i wyprzedający do ostatniego miejsca wszystkie sale koncertowe.

Ostatnia trasa promująca płytę ‘Never Been Better’ zamknęła się w ilości 28 wyprzedanych koncertów, na których publiczność usłyszała m.in. pochodzącej z niej hity „Wrapped Up”, „Up”, „Beautiful To Me” czy „Seasons”.

Fani którzy nie mieli tyle szczęścia, aby zobaczyć Olly’ego na żywo, ucieszą się z wiadomości, że 20 listopada ukaże się wydawnictwo „Never Been Better – The Special Edition” a na nim CD z nowymi nagraniami Olly’ego i pełnym koncertem na DVD!

Wśród niepublikowanych 7 utworów audio znajduje się m.in. najnowszy singiel artysty, napisany przez Taio Cruza “Kiss Me” . Oprócz nich, krążek CD zawiera 7 dodatkowych nagrań ( w sumie aż 20 piosenek!) , w tym m.in. koncertowe wykonanie “Last Christmas”.

Dysk DVD to zapis koncertu z 7 maja z londyńskiej O2 Areny , jednego z czterech wyprzedanych pod rząd koncertów jakie Olly zagrał tam wiosną tego roku (sporą atrakcją jest tu gościnny udział Robbie’go Williamsa w hicie “Troublemaker”!) – w sumie 18 znanych utworów w wersjach live i materiały video z przygotowań do koncertu.

ZOBACZ TELEDYSK
OLLY MURS – KISS ME

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!