Ola Gintrowska gwiazdą czołówki “Must Be The Music”. Singiel już w iTunes

Ola Gintrowska
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Ola Gintrowska zaśpiewała nowy sygnał programu „Must Be The Music”. Utwór „Missing” to jednocześnie debiutancki singiel Gintrowskiej, zapowiadający jej pierwszy album „Aura”.

Świetny wokal, pięknie się prezentuje na scenie i ma do tego predyspozycje – oceniła za kulisami show Elżbieta Zapendowska, jurorka programu. A Adam Sztaba zadeklarował, że chętnie wpadnie na koncert Gintrowskiej.

Choć Ola Gintrowska jest dopiero na początku swojej artystycznej drogi, dostrzegam u niej rzeczy szalenie ważne – wielką wrażliwość i ogromną pasję, które dają jej motywację do pracy nad sobą, cechy nie zawsze powszechne u młodych artystów. Takim osobom warto pomagać – powiedział „Wprost” po debiucie Gintrowskiej w Polsacie Robert Janson, twórca i lider Varius Manx, który skomponował muzykę do utworu „Missing”.

Ola Gintrowska to wprawdzie debiutantka na polskiej scenie muzycznej, ale już w pełni dojrzała i ukształtowana artystycznie. Jej głos o unikatowej barwie zmienia się w zależności od rodzaju muzyki, przez klasyczny, operowy, liryczny do rozrywkowego.

Artystka ukończyła wydział śpiewu operowego, a następnie studiowała sztuki dramatyczne na Kingston University w Londynie, gdzie nauczyła się łączyć śpiew z aktorstwem. W jej sztuce zrozumienie słów i umiejętność przekazania ich poprzez śpiew jest równie ważne co czystość dźwięku i barwa głosu.

Sama pisze teksty swoich piosenek. Nie stroni też od wielkiego ekranu, zagrała m.in. w dramacie Barbary Sass „W imieniu diabła”. Obecnie bierze udział w najnowszej produkcji Jana Kidawy-Błońskiego „Gwiazdy”.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
OLA GINTROWSKA – MISSING