MUZOTAKTDebiutyDebiutanciPopularna TikTokerka, Evelina Ross debiutuje z singlem! Zapowiada się letni hit?

Popularna TikTokerka, Evelina Ross debiutuje z singlem! Zapowiada się letni hit?
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Evelina Ross, popularna TikTokerka i artystka młodego pokolenia muzyki popularnej właśnie zaprezentowała swój kolejny singiel. „Zapomniałeś mnie” zapowiada całkowicie nowy etap w twórczym życiu artystki, ale również i debiutancki album. To popowo-alternatywna historia o porzuceniu, w której słychać również brzmienia z gatunku country. Posłuchaj singla!

Tekst w całości napisała Evelina Ross, natomiast za stronę produkcyjną odpowiedzialny jest utalentowany producent młodego pokolenia, Jakub Dąbrowski.

REKLAMA

„Zapomniałeś mnie” to utwór, który mówi o porzuceniu i zdradzie. Podmiot liryczny w piosence to osoba głęboko skrzywdzona i dotknięta ogromnym cierpieniem, nieustannie przeplatającym się z myślą, że jest ktoś lepszy, ciekawszy i atrakcyjniejszy.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Materiały promocyjne partnera

Jednak po odnalezieniu ‘ludzkiego powodu’ porzucenia pojawia się dysonans. „Czy naprawdę zostawił mnie dla niej?”. „Zapomniałeś mnie” to singiel popowo-alternatywny, ale raz po raz przebijają się w nim brzmienia nawiązujące do gatunku country.

Evelina Ross o utworze:

Singiel to taka słodko-gorzka opowieść zaśpiewana na wesoło. Śpiewam o kimś, kto kiedyś mnie porzucił, sprawił przykrość. Historia jest oparta na moich osobistych doświadczeniach sercowych – tłumaczy gwiazda.

To utwór o tych wszystkich obietnicach, które nagle straciły na wartości i stały się bezgłośne. Napisałam tę piosenkę w jeden wieczór, chcąc wyrzucić z siebie kłębiące się we mnie w tym czasie emocje – dodaje artystka.

Kim jest Evelina Ross?

Evelina Ross to artystka młodego pokolenia polskiej muzyki POP. Jest nie tylko uzdolnioną wokalistką, ale i tekściarką. Pierwsze kroki w muzycznym świecie artystka stawiała wokół języka angielskiego ze względu na czteroletni pobyt w Australii.

Dzisiaj Evelina Ross tworzy po polsku w klimatach POPu w połączeniu z brzmieniami muzyki country. Już niebawem ukaże się debiutancki singiel „Zapomniałeś mnie”, który jest nowym rozdziałem twórczym w budującej się karierze artystki.

Utwór “Zapomniałeś mnie” dostępny we wszystkich serwisach streamingowych: https://ffm.to/evelinaZAPOMNIALES

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA