MUZOTAKTDebiutyDebiutanciThe Voice Kids: Natalia Zastępa wydała debiutancki album „Nie żałuję”

The Voice Kids: Natalia Zastępa wydała debiutancki album „Nie żałuję”
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Finalistka pierwszej edycji programu „The Voice Kids” wydała długo oczekiwany debiutancki krążek. Na debiutanckim albumie Natalia Zastępa prezentuje dwanaście utworów. Teksty i muzyka na płytę powstawały we współpracy m.in. z SanahWojciechem Łuszczykiewiczem, Juliuszem Kamilem, Michałem Pietrzakiem, Michałem Szycem, Maciejem Wasio, Natalią Wrzosińską, Amber Van DaySiostrami Melosik.

Natalia Zastępa z „The Voice Kids” debiutuje! Na album składają się dobrze już znane: debiutancka ballada z 2018 roku „Za późno”, która z miejsca stała się hitem radiowym, do tej pory na kanałach YT/VEVO odtworzono ją ponad 7 mln razy.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Tytułowe motto życiowe Natalii „Nie żałuję”, ze świetnym, stylowym klipem, wyświetlonym w sieci ponad 3 mln. Singiel „Kłopoty” – efekt współpracy artystki z tuzami rockowej sceny Maciejem Wasio Olafem Deriglasoffem i równie młodą co Natalia kompozytorką sanah. To nie jedyny raz kiedy drogi muzyczne tych artystek skrzyżowały się – Natalia oraz sanah pracowały również przy utworze „Niech się stanie”. Natalia Zastępa jest współautorką 5 utworów z płyty.

Materiały promocyjne partnera

Dynamiczny singiel „Rudy”, który zagościł w TOP 10 zestawienia listy airplay, zajął 1. miejsce na Popliście RMF FM, znalazł się w podsumowaniach przebojów roku 2020 w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal), a klip odnotował na licznikach serwisów ponad 3 mln wyświetleń.

Przedłużający lato „Lava Lamp” wydany jesienią 2020, podprowadzająca coraz bliżej premiery współpraca „Mantry” z gościnnym udziałem zespołu Sonbird, któraw dniu premiery pojawiła się na okładce playlisty „Alternatywna Polska” w serwisie Spotify oraz pięć całkiem nowych muzycznych wypowiedzi Natalii.

Świadomie, czy nieświadomie tytuły piosenek Natalii układają się w bardzo dobre życiowe credo:

„Wiesz jak jest” – życie jest jak „Lava Lamp”, często „Kłopoty”, czasem „Błysk” ale nikt, żaden „Chłopak”„Rudy” czy inny nie zmąci „Mantry” by być sobą, by wczoraj, jutro, dziś powiedzieć sobie: „Nie żałuję” niczego, bo nigdy nie jest ani „Za późno”, ani „Za wcześnie” nim –cytując klasyka– stanie się tak jak gdyby nigdy nic, więc… „Niech się stanie”„Nie przegap”!

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Natalia Zastępa z The Voice Kids wydała pierwszy album. Spis utworów:

1. Nie żałuję
2. Lava lamp
3. Rudy 
4. Wiesz jak jest
5. Błysk
6. Kłopoty 
7. Chłopak 
8. Niech się stanie
9. Mantry (feat. Sonbird)
10. Za późno 
11. Nie przegap 
12. Za Wcześnie 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA