MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertySting i Shaggy na dwóch koncertach w Polsce (daty, miasta)

Sting i Shaggy na dwóch koncertach w Polsce (daty, miasta)
S

REKLAMA
REKLAMA

Po letniej trasie europejskiej oraz koncertach w Stanach jesienią, Sting i Shaggy powrócą do Europy, by na wspólnych występach ponownie wprowadzić pozytywne wibracje. Artyści wystąpią w Łodzi oraz w Gdańsku.

Sting i Shaggy zagrają 17 listopada w Atlas Arenie w Łodzi oraz 19 listopada w Ergo Arenie w Gdańsku. Artyści będą promować wspólny album “44/876”.

REKLAMA

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty “44/876”, jak również hity solowe obu artystów.

Między innymi “Every Breath You Take”, “Englishman In New York” czy “Message In A Bottle” Stinga. “It Wasn’t Me”, “Mr. Boombastic” i “Angel” Shaggy’ego w zupełnie nowym wydaniu.

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, “Don’t Make Me Wait”, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard.

Tytuł “44/876” to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego. To właśnie tam Sting napisał klasyk taki jak “Every Breath You Take”.

Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj z koreańskim boysbandem BTS

Podczas trasy koncertowej 44/876 do Stinga i Shaggy’ego dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara) oraz członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Bilety na oba koncerty trafią do sprzedaży 31 sierpnia (piątek) o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Najbardziej dochodowa trasa Taylor Swift (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA