Bury Tomorrow zagrają jesienią w Polsce

Bury Tomorrow zagrają jesienią w Polsce
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bury Tomorrow wystąpią w Polsce 27 i 28 listopada w Poznaniu (Klub U Bazyla) i Warszawie (Hydrozagadka).

Brytyjska metal-core’owa formacja Bury Tomorrow wydaje swój piąty album “Black Flame”. Kwintet ma na koncie występy na wszystkich możliwych europejskich festiwalach rockowych, miliony odtworzeń na YouTube, dwie płyty w UK TOP40 i dziesiątki tysięcy biletów sprzedanych na własne koncerty, na których najlepiej widać ich fenomen: łączenie pasji, precyzji z nieokiełznaną muzyczną agresją.

Od lat wytrwale szlifują to, w czym są najlepsi – mocny, ale melodyjny metal, nie oglądając się na tymczasowe trendy czy mody. I to właśnie dzięki temu mogą pochwalić się grupą wiernych fanów – dorastających razem z zespołem już od ponad półtorej dekady.

“Black Flame” – to jak zapowiadają sami muzycy – dolewanie benzyny do ogniska i rozpętanie prawdziwego piekła. To nie tylko płyta, ale ruch, który porwie kolejne rzesze nowych wyznawców.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

W ramach promocji płyty Bury Tomorrow wystąpią w Polsce 27 i 28 listopada w Poznaniu (Klub U Bazyla) i Warszawie (Hydrozagadka).

Tracklista “Black Flame”:
1. No Less Violent
2. Adrenaline
3. Black Flame
4. My Revenge
5. More Than Mortal
6. Knife of Gold
7. The Age
8. Stormbringer
9. Overcast
10. Peacekeeper

Poniżej można zobaczyć klip do piosenki tytułowej.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie