Zobacz plakaty do Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody: Zobacz Queen na scenie Live Aid (WIDEO)

W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące film “Bohemian Rhapsody”.

Na czterech plakatach Bohemian Rhapsody opublikowanych na oficjalnym profilu filmu na Twitterze znaleźli się czterej aktorzy grający muzyków Queen. Postaci zostały wpisane w teksty największych przebojów grupy Queen.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

W roli głównej w “Bohemian Rhapsody” występuje znany z serialu “Mr. Robot”, Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 2 listopada 2018 roku.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions”, “Under Pressure”, “Radio Ga Ga”, “A Kind Of Magic”, “I Want It All” czy “Innuendo”. Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie