Lanberry wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która jesienią ubiegłego roku zaprezentowała singiel “Podpalimy Świat” wystąpi na Spring Break Festival, gdzie przedstawi materiał z debiutanckiego albumu, którego premiera odbędzie się już w marcu br.

Organizator festiwalu właśnie ogłosił listę artystów, którzy wystąpią na Enea Spring Break Showcase Festival & Conference! W dniach 21-23 kwietnia na kilkunastu scenach w Poznaniu wystąpią m.in.: Brodka, The Stubs, Taco Hemingway, Stara Rzeka i Lanberry – czyli Małgosia Uściłowska.

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Lanberry, właścicielkę niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną.

Singiel Podpalimy Świat zapowiada jej debiutancki album, który już niebawem ukaże się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Artystka stawia przede wszystkim na pozytywne przesłanie.

“Często zapominamy o tym żeby w codziennych relacjach zarażać ludzi entuzjazmem, a ta piosenka o tym przypomina. Mówi o tym, żeby dzielić się ze światem swoim optymizmem, dobrą energią, żeby otwierać się na nowe możliwości, osoby, sytuacje, wyzwania. Otwierać swoje serce na dobroć ludzi i samemu dawać z siebie jak najwięcej” – mówi Lanberry.

Ona wie jak używać głosu i jak bawić się jego barwą. W Podpalimy Świat łączy minimalistyczne dźwięki elektro z melodyjnym refrenem. Oszczędny wokal i mocny refren budują dynamikę utworu, który systematycznie zdobywa serca słuchaczy. Piosenka trafiła na pierwsze miejsca list przebojów największych stacji radiowych, w tym radia RMF, RMF MAXXX i radia ESKA. Lanberry z pewnością zrobi niemałe zamieszanie na rodzimej scenie muzycznej.

Lanberry profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 rok. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM’a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show, występowała zarówno w The Voice of Poland jaki i X-Factor.

ZOBACZ TELEDYSK
LANBERRY – PODPALIMY ŚWIAT

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!