Celine Dion i James Corden na Titaniku w Las Vegas (WIDEO)

Celine Dion i James Corden na Titaniku w Las Vegas (WIDEO)
fot. screen Youtube

Celine Dion była gościem najnowszego programu “Carpool Karaoke”. Oczywiście nie zabrakło fantastycznych atrakcji. Sami zobaczcie nagranie wideo na MUZOTAKT.pl

Tym razem gospodarz programu, James Corden wyprawił się swoim samochodem do Las Vegas, gdzie Celine Dion można zobaczyć niemal codziennie w Colloseum w Caesars Palace. Zanim Celine Dion na dobre zaczęła śpiewać z Jamesem Cordenem okazało się, że ma przygotowaną piosenkę na każdą okazję i że jest znakomitym… mimem. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Wokalistka wspólnie z komikiem zaśpiewali m.in. “It’s All Coming Back to Me Now”, “Because You Loved Me” czy “I Drove All Night”. Na koniec para odtworzyła słynną scenę z “Titanica” śpiewając wielki przebój “My Heart Will Go On”.

Celine Dion 4 kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy album „Courage”. Następnie diwa wyruszy w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest natomiast na listopad br.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

Céline Dion to pochodząca z Quebecu popowa wokalistka, znana z poruszających ballad. Wśród jej przebojów znajdują się “Nothing Broken but My Heart”, “The Power of Love”, “Think Twice”, “Because You Loved Me”, “It’s All Coming Back to Me Now”, “My Heart Will Go On” czy “I’m Your Angel”. W 2016 roku wydała ostatnią, francuskojęzyczną płytę “Encore un soir”. Céline Dion ostatnio można było usłyszeć na soundtracku do filmu “Deadpool 2”.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!