Justin Bieber kontra Tom Cruise! Będzie prawdziwa walka?!

Justin Bieber kontra Tom Cruise! Będzie prawdziwa walka?!
fot. Wikimedia Commons

Justin Bieber i Tom Cruise spotkają się w ringu?! Wygląda na to, że Justin Bieber i Tom Cruise będą ze sobą walczyć. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Przypomnijmy, kilka dni temu Justin Bieber wyzwał na pojedynek Toma Cruise. Szybko jednak zdementował informacje o planowanej walce, a swój wpis w mediach społecznościowych nazwał “dowcipem”. Okazuje się jednak, że wokalista badał w ten sposób grunt i być może faktyczne dojdzie do walki między Justinem Bieberem i Tomem Cruise’em.

▸ Przeczytaj również: Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

To może być najdroższa walka w historii UFC

Dana White, szef UFC (największej organizacji MMA na świecie) otrzymał podobno od menadżera wokalisty Scootera Brauna, zapytanie dotyczące ewentualnej walki. Tom Cruise podobno także jest zainteresowany, szczególnie, że walka miałaby być częścią dobroczynnego wydarzenia pod patronatem Jimmy’ego Fallona.

56-letni Tom Cruise ostatnio pracował na planie sequela “Top Gun”. 

Justin Bieber niedawno wydał wspólny singel z Edem Sheeranem zatytułowany “I Don’t Care”. Piosenkarz od kilku miesięcy zapowiada nowy studyjny krążek.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

View this post on Instagram

Studio vibes.. with my studio chicka ..

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie