MUZOTAKTNEWSYGwiazdyHailey Bieber i Justin Bieber wracają z wakacji po zdiagnozowaniu zespołu Ramsaya Hunta

Hailey Bieber i Justin Bieber wracają z wakacji po zdiagnozowaniu zespołu Ramsaya Hunta
H

Para spędziła czas na wakacjach na plaży na Bahamach. Hailey i Justin zostali sfotografowani podczas wspólnego powrotu do Los Angeles w sobotę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Hailey Bieber i Justin Bieber wrócili z Bahamów, podczas gdy piosenkarz nadal wraca do zdrowia po zespole Ramsaya Hunta. Żona gwiazdora niedawno poinformowała o zdrowiu Justina, promując jego linię do pielęgnacji skóry, Rhode, w “Good Morning America”. “Radzi sobie bardzo dobrze” – wyjaśniła.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Justin Bieber i jego żona Hailey zostali sfotografowani wracając do Los Angeles po spędzeniu razem czasu na wakacjach na plaży na Bahamach. Bieber wydawał się być w dobrym nastroju, gdy siedział z żoną Hailey Bieber u boku po zejściu na ląd.

Hailey Bieber o zdrowiu Justina Biebera

Materiały promocyjne partnera

“Z każdym dniem jest coraz lepszy. Czuje się znacznie lepiej i oczywiście była to bardzo przerażająca i przypadkowa sytuacja, ale będzie całkiem w porządku. Jestem po prostu wdzięczny, że nic mu nie jest”. Hailey mówiła również o swoim strachu przed zdrowiem i o tym, jak połączył ich podczas wywiadu. Piosenkarz doznał mini udaru na początku tego roku.

“Przechodząc przez to bardzo publicznie przed wieloma ludźmi, prawie zmusza cię to, w pewnym sensie, do bycia otwartym na to, co się dzieje, aby ludzie zrozumieli, przez co przechodzisz” – wyjaśniła Hailey. “I myślę, że to naprawdę otworzyło wiele naprawdę ważnych i niesamowitych rozmów.”

Justin został zmuszony do odwołania kilku koncertów podczas swojej trasy koncertowej, gdy dochodził do siebie po syndromie Ramsaya Hunta. “Szczerze mówiąc, myślę, że pozytywną stroną tego wszystkiego jest to, że zbliża nas to o wiele bardziej, ponieważ przechodzicie przez to razem” – dodała. “Jesteście dla siebie nawzajem, wspieracie się nawzajem i jest coś, co naprawdę wiąże was w tych chwilach.”

Justin ujawnił swoją diagnozę zespołu Ramsaya Hunta 10 czerwca za pośrednictwem Instagrama po odwołaniu kilku koncertów. Piosenkarz “Peaches” opublikował wideo pokazujące jedną stronę jego twarzy sparaliżowaną.

Zespół Ramsaya Hunta “występuje, gdy wybuch półpaśca wpływa na nerw twarzowy w pobliżu jednego z uszu”, zgodnie z Mayo Clinic. Wirus może powodować paraliż twarzy i utratę słuchu.

Hailey przedstawiła aktualne informacje na temat zdrowia Justina podczas niedawnego występu w “Good Morning America”. “Będę się poprawiał i wykonuję wszystkie te ćwiczenia twarzy, aby przywrócić moją twarz do normy” – powiedział wtedy. “Wróci do normy, to tylko czas. Nie wiemy, jak długo to potrwa. Będzie dobrze”.

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Justin Bieber odpoczywa na romantycznych wakacjach w Europie! Tak wypoczywa z Hailey Bieber
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber zdradził sekrety intymnego życia z Hailey Bieber
fot. instagram.com/justinbieber
Hailey Bieber i Justin Bieber na wakacjach
fot. instagram.com/haileybieber

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA