Taylor Swift i James Corden prawie jak koty

Taylor Swift i James Corden prawie jak koty
fot. screen YouTube

Taylor Swift, Jason Deluro, Rebel Wilson, Jennifer Hudson oraz Francesca Hayward pojawili się w kocim skeczu u Jamesa Cordena. Skecz promujący musical “Koty” skończył się przyznaniem nagrody Jennifer Hudson, która okazała się najbardziej kocia z całego twoarzystwa.

W musicalu grają Taylor Swift, Jason Deluro, Judi Dench (Deutronomy), Idris Elba (Macavity (w polskiej wersji nazywał się Makiavel)), Ian McKellen oraz Rebel Wilson (Plameczka Pac), Jennifer Hudson (Grizabella), James Corden oraz tancerka The Royal Ballet Francesca Hayward (Wiktoria).

▸ Przeczytaj również: Ewa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?

Za choreografię odpowiada Andy Blankenbuehler, który jest za pan brat z “Kotami”, gdyż pracował przy wersji scenicznej na Broadwayu.

“Koty” to musical Andrew Lloyda Webbera z 1981 roku. Teksty piosenek napisał Trevor Nunn wykorzystując wiersze T.S. Eliota, pochodzące głównie z tomu poezji “Old Possum’s Book of Practical Cats”. Najpierw musical wystawiono na West Endzie, a następnie na Broadwayu. Spektakl londyński grano przez 21 lat, nowojorski 18 lat. Niedawno pojawiły się odświeżone wersje musicalu na obu scenach. W Polsce spektakl pokazywał Teatr Muzyczny “Roma”.

Za reżyserię odpowiada Tom Hooper, który ma na koncie filmy “Jak zostać królem” czy “Dziewczyna z portretu”. Scenariusz napisał Lee Hall.

Film trafi do kin w Polsce 3 stycznia 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Viki Gabor: Premiera “Superhero” na CD! Gdzie można kupić krążek?!

Taylor Swift i James Corden prawie jak koty
Taylor Swift ogłasza nowy album „Lover”! (Szczegóły, DATA, okładka)
instagram.com/taylorswift
Prześliczna, boska i wspaniała Taylor Swift (posłuchaj Gorgeous)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie