Rafał Brzozowski prezentuje świąteczny singiel

Rafał Brzozowski koło fortuny
Rafał Brzozowski fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rafał Brzozowski opublikował nowy świąteczny numer zatytułowany „Świąteczna melodia”.

Premiera utworu miała miejsce w Mikołajki w programie „Jaka to melodia?” i właśnie do tego kultowego teleturnieju muzycznego, którego Rafał Brzozowski jest od niedawna gospodarzem, nawiązuje świąteczna piosenka wokalisty.

Utwór – o dziwo – nie powstał w magicznym czasie świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym domu, ale latem, w gorącym słońcu Santa Monica. „Świąteczna melodia” płynie do nas z daleka, ale brzmi jak swoja.

▸ Przeczytaj również: Ewa Farna: Kiedy pojawi się nowa płyta? Czy wokalistka planuje trasę koncertową?

Rafał Brzozowski do tej pory ma na koncie choćby takie przeboje, jak “Tak blisko” i “Nie mam nic”, które śpiewały tysiące fanów na jego koncertach. Mając 10 lat, zaczął grać na gitarze i pianinie. Równie wielką miłością, co muzykę, obdarzał sport. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a na koncie ma brązowy medal mistrzostw Polski w zapasach.

W 2002 roku wziął udział w programie “Szansa na sukces”, w którym zdobył wyróżnienie. Śpiewał w zespołach K. Martin, Emigranci i Mono. Karierę na własny rachunek rozpoczął w 2011 roku od wydania singli “Nie mam nic” oraz “Na dobre masz zawsze mnie”. Ten ostatni pojawia się na napisach końcowych serialu “Na dobre i na złe”.

W 2012 roku ukazał się kolejny singel Rafała “Tak blisko”. Stał się wielkim przebojem, podobnie jak tak samo zatytułowana debiutancka płyta Rafała Brzozowskiego, która osiągnęła status platynowy. Dzięki wspomnianej piosence artysta otrzymał nagrodę ESKA Music Awards w kategorii “Przebój lata”. Brał udział w programie “Taniec z gwiazdami”.

W 2015 roku ukazała się płyta Rafała Brzozowskiego nagrany z legendą polskiej muzyki, Janem Borysewiczem. Rok później na rynek trafił album “Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy”, na którym znalazły się interpretacje utworów m.in. z repertuaru Andrzeja Rybińskiego, Krzysztofa Krawczyka, Marka Grechuty oraz Ewy Bem.

▸ Przeczytaj również: Viki Gabor: Premiera “Superhero” na CD! Gdzie można kupić krążek?!

Świąteczna melodia
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie