Maja Kapłon będzie miała operację. Jej nagranie WZRUSZA do łez!

Maja Kapłon będzie miała operację. Jej nagranie WZRUSZA do łez!
fot. Facebook / Maja Kapłon

Na tę wiadomość czekali wszyscy. Maja Kapłon z 8. edycji programu “The Voice of Poland” za pośrednictwem Facebooka przekazała radosną nowinę! Operacja w USA odbędzie się. Czy udało się zebrać całą sumę?

“Mam nadzieję, że siedzicie bo ta wiadomość zwali Was z nóg…” – napisała pod nagraniem Maja Kapłon. “Jestem jeszcze w szoku….. Nie dociera….. 🤯 Co najważniejsze pieniądze nie muszą być wpłacone od razu!!! Mamy jeszcze trochę czasu!!!! Leżę i płaczę ze szczęścia! 😭😭😭❤️❤️❤️❤️❤️❤️” – czytamy dalej.

Piosenkarka zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na zaawansowaną skoliozę. Maja Kapłon przeszła łącznie aż osiemnaście operacji i długą wyczerpującą rehabilitację. Od dziecka ma poważne problemy ze zdrowiem, które w ostatnim czasie znowu dały o sobie znać. Pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem jak i z prętem podtrzymującym kręgosłup. Na operację w Stanach Zjednoczonych, w Nowym Jorku – Maja Kapłon musi zebrać ogromną kwotę – 5,5 miliona złotych

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Anna Maria Sieklucka zdradza kulisy filmu „365 dni” i pikantnych fragmentów

Maja Kapłon – operacja w Nowym Jorku odbędzie się!

“W przyszłym tygodniu dostanę wycenę, ale Office zapewnia, że nie muszę się martwić bo za operacje mogę zapłacić częściowo. 😭😭😭” – informuje na Facebooku Maja Kapłon.

“Lecieć muszę już za 2 tygodnie, przez 2 tygodnie będę mieć testing, badania i przygotują plan operacji w oparciu o początkowy, oraz obserwacje na żywo. Muszę zacząć już szukać lokum w NY blisko szpitala, załatwiać loty i Visę (visa ponieważ mój czas pobytu tam nie jest określony, a visa jest pewniakiem) – oszacować te koszta + rehabilitacja po operacji (ponieważ koszta te nie wliczają sie w cenę operacji i hospitalizacji) Nie wierzę. Kocham świat i ludzi na nim. 🤯🤯🤯🤯🤯🤯” – dodała Maja Kapłon.

Przypomnijmy, że 24 stycznia w warszawskim klubie Stodoła odbył się wyjątkowy koncert, z którego całkowity dochód został przekazany na operację Mai Kapłon. Na scenie wystąpili: Michał Szpak, Maria Sadowska, Aleksander Milwiw-Baron, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Alicja Szemplińska, Anika Dąbrowska, Zuza Jabłońska, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk, Natalia Zastępa, Kuba Dąbrowski, 4dreamers, Adam Kubera i Izabela Szafrańska.

Zbiórka trwa nadal. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 2 696 383 zł.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez i Shakira podgrzewają atmosferę przed Super Bowl

https://www.facebook.com/1965435237076838/videos/2565733493713673/
Maja Kapłon walczy o życie! Uczestnicy The Voice of Poland wydali płytę, aby jej pomóc
fo. instagram.com/maja_kaplon
Sarsa i Marta Gałuszewska na finałowym koncercie Ibis (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!