MUZOTAKTNEWSYHotPlotaJennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych"

Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kreacja Jennifer Lopez po raz kolejny wywołała ogromne zamieszanie. Obrońcy praw zwierząt domagają się wyjaśnień, dlaczego piosenkarka wyszła na scenie w stroju, który został wykonany z naturalnych piór.

Pod koniec spektakularnego show na Super Bowl 2020, Jennifer Lopez wyszła na scenę w skąpym srebrnym stroju. Na plecach gwiazda miała gigantyczną pelerynę, której wzór w połowie wskazywał amerykańską flagę, na drugiej flagę Portoryko. People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) wzywa gwiazdę, aby wyjaśniła skąd tak naprawdę pochodzą pióra, które zostały użyte do produkcji płaszcza.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Grupa zajmująca się prawami zwierząt ostro skrytykowała kostium i oświadczyła, że można było to zrobić bez mordowania zwierząt. W sieci PETA opublikowała fotografie, na której widzimy strusie, które zostały oskubane, by Jennifer Lopez mogła mieć swój show!

Materiały promocyjne partnera

„Ta flaga mogła latać bez zabijania ptaków” – czytamy na Twitterze organizacji PETA. „Dziesiątki ptaków zostało ZABITYCH za ten występ na Super Bowl”. 

Płaszcz z piór został wykonany na zamówienie przez Versace i zawierał ponad 40 000 czerwonych, białych i niebieskich piór. Versace kwestionuje to roszczenie – komentując całe zamieszanie: „Wszystkie pióra użyte do flagi zostały pozyskane etycznie” – czytamy na oficjalnym instagramowym profilu firmy.

Niezależnie od tego, czy pióra były „pozyskiwane etycznie”, czy nie, fani praw zwierząt są mocno oburzeni. Wielu z nich zarzuca J.Lo w ogóle chęć noszenia takiego stroju podczas występu. „Dużo talentu, dużo kobiet umocnionych, ale to nie ma sensu, jeśli nie szanuje się zwierząt” – czytamy w komentarzach. 

Sama Jennifer Lopez nie skomentowała jeszcze sprawy!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Emocjonujący występ w „The Voice Kids”. Cleo zalała się łzami! (WIDEO)

Jennifer Lopez na Super Bowl poruszyła problemy związane z imigrantami

Występ Emme Maribel Muñiz – 11-letniej córki Jennifer Lopez skradł całe show. Widzowie mogli usłyszeć fragment utworu “Born in the USA” Bruce’a Springsteena, który miał być momentem o jej dumie kulturowej i komentarzu na temat amerykańskiej polityki imigracyjnej. Latynoskie akcenty w zestawieniu z hitem Springsteena wybrzmiały z jasnym przekazem – Portorykańczycy też są obywatelami amerykańskimi.

Wielu fanów w mediach społecznościowych wyraziło wdzięczność i wsparcie, za to co Shakira i J.Lo zrobiły na scenie. Wielu z nich zwróciło uwagę na kryzys humanitarny.  Niemy wydźwięk dzieci w klatkach, zanim usłyszeliśmy singiel znanej mamy „Let’s Get Loud” komentują: “To duży problem, gdy dzieci są przetrzymywane w klatkach na naszej południowej granicy”. Być może występ Jennifer Lopez zmotywuje ludzi do działania. 

Super Bowl: Shakira i Jennifer Lopez z 11-letnią córką na scenie! NIESAMOWITE SHOW! (WIDEO)
fot. instagram.com/shakira
Super Bowl: Shakira i Jennifer Lopez z 11-letnią córką na scenie! NIESAMOWITE SHOW! (WIDEO)
fot. instagram.com/shakira
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA