Selena Gomez otrzymała kolejne wyzwanie. Tym razem poprowadzi program w TV!

Selena Gomez jako szefowa kuchni. Gwiazda poprowadzi kulinarny program w TV
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez nie tylko poprowadzi, ale również wyprodukuje nowy, kulinarny program, który dostępny będzie na platformie streamingowej HBO Max. O szczegółach nadchodzącej produkcji dowiecie się więcej już teraz na MUZOTAKT.pl.

Nie od dziś wiadomo, że Selena Gomez uwielbia gotować. Kilka tygodni temu na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym przyrządza różne potrawy. W wielu wywiadach często wspominała o tym, jak bardzo chciałaby w przyszłości poprowadzić własną restaurację czy zostać szefową kuchni. Wiele lat oczekiwań i jak widać, marzenia się spełniają.

Nowa amerykańska platforma VOD, HBO Max, która pod koniec maja zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych oficjalnie potwierdziła współpracę z Seleną Gomez. Piosenkarka poprowadzi oraz wyprodukuje nowe kulinarne show.

Zawsze bardzo głośno mówiłam o mojej miłości do jedzenia. Myślę, że setki razy pytano mnie w wywiadach, kim bym chciała zostać jeśli nie miałabym obecnej kariery i odpowiadałam, że fajnie byłoby być szefem kuchni. Zdecydowanie nie mam formalnego wykształcenia! Jak wielu z nas po prostu będąc w domu, gotuję więcej i eksperymentuję w kuchni – wyznała Selena Gomez.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Selena Gomez zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne w TV

Selena Gomez zostanie szefową kuchni i pod wirtualnym nadzorem profesjonalnych kucharzy, będzie próbować swoich sił w gastronomii. Nowy kulinarny program nie ma jeszcze oficjalnej nazwie, ale jak się dowiadujemy produkcja zadebiutuje latem br. i będzie liczyć 10 odcinków. Nagrania realizowane będą w rezydencji gwiazdy w Los Angeles.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Selena Gomez jest na pierwszej fali programowania w HBO Max i będziemy oglądać jej przygody w kuchni, ponieważ podobnie jak wielu z nas, próbuje poprawić swoje umiejętności gotowania podczas kwarantanny – zdradza Sarah Aubrey, zarządca Original Content, HBO Max. 

Selena Gomez, jak wielu z nas z powodu pandemii koronawirusa spędza coraz więcej czasu w kuchni. Czy gwiazda pokaże nam swój nowy talent?! W każdym odcinku podczas gotowania do Seleny Gomez dołączy zdalnie inny mistrz kuchni. Wspólnie będą dzielić się cennymi wskazówkami i sztuczkami kulinarnymi. Co ciekawe, gwiazda będzie musiała zmierzyć się z różnymi kuchniami świata. Każda część programu uświetni także działalność charytatywną związaną z jedzeniem, jednocześnie zabawnie i pouczająco obejmie zarówno walkę, jak i radość z gotowania, a jednocześnie zachęci widzów do naśladowania w domu.

Połączenie jej determinacji z najlepszymi artystami kulinarnymi z pewnością zapewni rozrywkę i edukację widzów na temat tego, nad czym wszyscy pracujemy – jak sprawić, by gotowanie w domu było ekscytujące, zabawne i pyszne – dodaje Sarah Aubrey.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Adele nie do poznania! Gwiazda ogoliła głowę?! (FOTO)

Selena Gomez Instagram

Selena Gomez wypuszcza własną linię kosmetyków o nazwie„Rare Beauty”
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez ogłasza: Nowa płyta jest skończona! (WIDEO)
fot. instagram.com/selenagomez
Selena Gomez w trzeciej odsłonie "Lose You To Love Me" oraz "Look At Her Now"
fot. instagram.com/selenagomez
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie