Martina M chce być i mieć!

Martina M chce być i mieć!
fot Przemysław Lejowski

Martina M, czyli Martyna Matwiejczuk, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artystki współpracowała z takimi artystami jak Sokół i Pono, SoDrumatic, Pjus, LOAA oraz Ten Typ Mes, z którym odbyła trasę koncertową jako oficjalny support.

Na koncie Martina M ma wydaną w 2011 roku EPkę „Extended Play” produkowaną przez Czarnego HiFi oraz debiutancką płytę „Prozopopeja” inspirowaną 3 letnim pobytem w Wielkiej Brytanii. W grudniu 2020 roku ukazał się utwór„Tylko Komfort”.

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

Mam wrażenie że dorastając w Polsce na każdym kroku słyszymy hasło „mieć czy być”. Tak jakby zarabianie dużych pieniędzy wykluczało samorealizację, bo przecież dla jednych pieniądze to zło, a dla drugich spełnianie marzeń to dziecinna fanaberia. Moim zdaniem tylko zajawka sprawia że idziesz zawsze po więcej, przekraczasz swoje granice. Jak dla mnie zarówno skupienie na hajsie jak i pogarda dla pieniędzy kończą się tym samym: frustracją i rozgoryczeniem. Więc idźmy po swoje marzenia i po swój hajs – mówi Martina M.

Potrzebowałam trochę czasu żeby odnaleźć swój kierunek. Dzisiaj moja muzyka to urban-pop, czyli pop inspirowany miejskim brzmieniem, rapem, r’n’b, muzyką elektroniczną, zwłaszcza francuską. Tak naprawdę wróciłam do korzeni ale w świeżym wydaniu. Sama piszę teksty, komponuję sama lub wraz z producentami. Mam nadzieję, że nowe single Wam się spodobają – dodaje Martina M.

▸ Przeczytaj również: Vanessa Hudgens w czerwonej kreacji. Uwagę zwraca jedno (ZDJĘCIE)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!