Agnieszka Kaczorowska w drugiej CIĄŻY: „Uważajcie o czym marzycie drogie kobiety”

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka
fot. instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosną nowinę. Gwiazda zostanie po raz kolejny mamą. Radości i gratulacji nie ma końca.

Agnieszka Kaczorowska cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo na samym Instagramie obserwuje ją ponad 378 tysięcy osób. Aktorka i tancerka skrupulatnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się sukcesami na polu zawodowym, jak i prywatnym. W ostatnim czasie najchętniej pokazuje ujęcia z mężem Maciejem Pelą i córeczką Emilią, która na świat przyszła 26 lipca 2019 roku. Teraz potwierdziła, że znów zostanie mamą.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Rodzina „Pelaków” ma wspaniały powód do świętowania

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o kolejnej ciąży aktorki. Agnieszka Kaczorowska nie komentowała doniesień, aż do teraz. 28-latka nie mogła dłużej trzymać tego w tajemnicy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się ze swoimi sympatykami cudowną wiadomością. W sieci aż zawrzało.

Dzień dobry w mroźny poniedziałek!❄️ Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci…uważajcie o czym marzycie drogie kobiety!😂 – zaczęła aktorka w obszernym poście na Instagramie.

A tak serio… jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka. Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością. 😉 – oznajmiła gwiazda.

Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju. 🥰

Za mną bardzo trudny czas… w sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy…dosłownie.😂 I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON💪🏻👏🏻). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu.🙏 – dodała gwiazda.

P.S. Dla wszystkich turbo ciekawskich… i uprzedzając kąśliwe komentarze.
Rozwiązanie zagadki zdjęcia w białej koszuli… 👉🏻 Robiąc te sesję byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują.🙈 Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji… dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić. 👌🏻 Ściskamy wszystkich bardzo mocno! Już w czwóreczkę…😉 – podsumowała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka

Fani celebrytki są pod ogromnym wrażeniem. Pod wpisem gwiazdy posypały się gratulacje od internautów.

Gratuluję Wam bardzo, Kochani❤️😘 wspaniała wiadomość! Ściskam Cię, Aguś- zdrówka i spokoju! ❤️

Aga wspaniałą wiadomość. Dużo zdrowia dla całej Waszej czwórki.

To bardzo bardzo ważny post… zdrowia i jeszcze zdrowia dla całej rodziny.

Cudne wieści, trzymajcie się zdrowo!

 Cudnie trzymamy kciuki ❤️❤️❤️❤️ – pisali fani.

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!