Edyta Herbuś TOPLESS! „Prawdziwy przykład polskiej pięknej urody”

Edyta Herbuś na nowym zdjęciu
fot. instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś obecnie przebywa w Portugalii, gdzie obecnie ładuje akumulatory. Urocza tancerka i aktorka próbuje też pokonywać swoje słabości. Jest coś, co podczas urlopu zrobiła pierwszy raz w życiu! Zobaczcie jej najnowsze „apetyczne” ujęcie.

Edyta Herbuś to jedna z tych gwiazd, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Jako trenerka tańca sławę zyskała dzięki programowi „Taniec z gwiazdami”, w którym dwukrotnie znalazła się w półfinale. Błyskawicznie zdobyła wielu fanów i sympatię widzów.

Od lat udowadnia, że nie jest wyłącznie „tancerką” i skrupulatnie pracuje na własny sukces jako aktorka czy prezenterka telewizyjna. Odbyła serię warsztatów aktorskich w Łodzi, Rzymie i Londynie oraz aktorskie Masterclass w Los Angeles w szkole Bernarda Hillera.

Występowała w wielu popularnych serialach telewizyjnych: „Plebania” (2003), „Na Wspólnej” (2006-2007), „Tylko Miłość” (2007-2009), „Samo życie” (2009-2010), „Klan” (2010-2017) czy ostatnio „Pierwsza Miłość”. W ostatnim czasie koncentruje się na nowych wyzwaniach i przygotowuje się do nowej roli w spektaklu teatralnym.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Edyta Herbuś na nowym zdjęciu

Obecnie gwiazda wypoczywa w Portugalii. Urlop spędza razem ze swoim ukochanym Piotrem Bukowieckim. Widać, że na wczasach bawią się doskonale.

Rano było zimno, więc ubraliśmy się w dresy i pojechaliśmy w góry. A kiedy dotarliśmy na szczyt… Czekały na nas przepiękne widoki i słoneczna niespodzianka…” – relacjonowała na InstaStory.

W trakcie wypadu Edyta Herbuś postanowiła trochę zaszaleć. Po raz pierwszy w życiu… jak napisała na kolejnym zdjęciu „połączyła się ze wszechświatem”. Stojąc na szczycie góry, postanowiła zdjąć z siebie praktycznie całą garderobę i zregenerować się na łonie natury. Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w sieci, a fani w mgnieniu oka obsypali Edytę komplementami:

„Piękna jesteś Edytko”, „Ślicznie wyglądasz. Odwróć się”, „Figurka”, „Prawdziwy przykład polskiej pięknej urody”, „Ale Ty masz figurę dziewczyno”, „Po tym zdjęciu musiałem wskoczyć do śniegu”, „Piękności”, „Jesteś prześliczna Edytko” – wtórowali fani.

Jeden z fanów zażartował: „Victorio prosimy o view z drugiej strony. Bądź dla nas dobra, pamiętaj dobro wraca”

Przyznacie chyba, że widok jest niesamowity. Czekamy na więcej!

▸ Przypominamy: Justin Bieber zaskakuje nowym wizerunkiem. Co na to Hailey Bieber?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!