Dua Lipa w bikini chwali się opalenizną! Zdjęcie oburzyło internautów

Dua Lipa znów znalazła się w centrum uwagi
fot. instagram.com/dualipa

Dua Lipa znów znalazła się w centrum uwagi, a wszystko przez zdjęcia, które zamieściła w mediach społecznościowych.

W zeszłym tygodniu Dua Lipa wprawiła fanów w niemałe osłupienie. Chodziło o zdjęcie z serią emotikonek, wśród których znalazły się między innymi butelki dla niemowlaka, misie, gwiazdki czy aniołki. To sprawiło, że większość internautów pomyślało, że gwiazda jest w ciąży.

Teraz znów pojawia się na językach internautów i bynajmniej nie jest to przyjemna sytuacja. Kilka dni temu artystka wraz ze swoim chłopakiem Anwarem Hadidem i kilkoma przyjaciółmi poleciała na wakacje do Meksyku. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zdjęcia z plaży w Tulum, które wzbudziły oburzenie wśród internautów. Część z nich zwraca uwagę na brak rozsądku młodej piosenkarki.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Dua Lipa spotkała się z krytyką!

Ubiegły rok 2020 z pewnością należał do Duy Lipy. Ostatni krążek „Future Nostalgia”, na którym dominowały taneczne i funkowe brzmienia – okazał się komercyjnym sukcesem. 25-latka zdobyła uznanie krytyki oraz aplauz publiczności, choć z powodu pandemii koronawirusa artystka musiała odwołać zaplanowane koncerty.

Przy okazji promocji nowego materiału gwiazda udzieliła wielu zdalnych wywiadów, w których m. in. skomentowała, w jaki sposób media społecznościowe wpłynęły na jej zdrowie psychiczne. Artystka przyznała się, że odczuwa niepokój, który potęgują nienawistne komentarze w Internecie. Niejednokrotnie zdecydowała się na jakiś czas opuścić Twittera.

Obecnie Dua Lipa przebywa na urlopie w Tulum. Na urlop do Meksyku wybrała się z grupą przyjaciół, w tym ze swoim chłopakiem. Młoda artystka cieszy się słońcem i orzeźwiającymi koktajlami, co widać w postach, które opublikowała na swoim Instagramie.

Niestety najnowsze zdjęcia nie zostały zbyt dobrze przyjęte przez znaczną część fanów. Internauci krytykują gwiazdę za to, że w środku pandemii zdecydowała się na rajskie wakacje.

„Dziewczyno, przestań przesyłać zdjęcia z wakacji. Zakopujesz się żywcem”, „Wow, nie wiedziałam, że pandemia się skończyła”, „Kocham cię, ale czy nie ma pandemii?” czy „Przestań podróżować, dziewczyno. Nie mogę cię już dłużej bronić” – to tylko niektóre komentarze, które można przeczytać na jej Instagramie. 

Dua Lipa na razie nie odniosła się do komentarzy. A Wy co myślicie?

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Dua Lipa znów znalazła się w centrum uwagi
fot. instagram.com/dualipa
Dua Lipa znów znalazła się w centrum uwagi
fot. instagram.com/dualipa
Dua Lipa znów znalazła się w centrum uwagi
fot. instagram.com/dualipa
Lipa znów znalazła się w centrum uwagi
fot. instagram.com/dualipa
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!