Marta Król powraca z niezwykłym kawałkiem. Poznajcie „Zmienia Mnie Czas”

Marta Król powraca z niezwykłym kawałkiem. Poznajcie „Zmienia Mnie Czas”
fot. instagram.com/martakrol.official

Marta Król rozpoczyna rok nowym brzmieniem, a to wszystko dzięki utworowi „Zmienia Mnie Czas”, który od dzisiaj jest już dostępny do przesłuchania! Nowość to pewnego rodzaju refleksja o czasie i zmianach, jakie towarzyszą każdemu człowiekowi!

Marta Król zaprezentowała w sieci swój nowy singiel. Utwór zatytułowany „Zmienia Mnie Czas” to muzyczna, sentymentalna podróż ukazująca piękno przemijania oraz wzruszające obrazy wspomnień.

Singiel napawa refleksją na temat upływającego czasu oraz zmian, jakie dotykają każdego człowieka na życiowej drodze – zdradza Marta Król.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Marta Król zapowiada nowy materiał muzyczny

Nowy utwór zwiastuje także nadchodzący album o tytule „All About Me”, ukazujący głównie autorskie kompozycje wokalistki. Jego premiera przewidziana jest na wiosnę tego roku. Podczas nagrań utworu jak i całego albumu spotkali się muzycy o wielkiej wrażliwości i talentach, którzy od lat tworzą grono czołowych instrumentalistów polskiej sceny.

Zanim jednak będzie możliwe przesłuchanie całej płyty, zatraćcie się na chwilę w przyjemnych brzmieniach „Zmienia Mnie Czas” skomponowanych przez Martę Król i Łukasza Flakusa oraz dajcie się ponieść niezwykłym słowom napisanym przez samą artystkę!

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!