MUZOTAKTNEWSYHotPlotaBritney Spears zachwyca w kusym stroju, gdy ujawnia swoje cele na 2021 rok

Britney Spears zachwyca w kusym stroju, gdy ujawnia swoje cele na 2021 rok
B

REKLAMA
REKLAMA

Britney Spears określiła swoje cele na 2021 rok. Amerykańska piosenkarka chce między innymi wziąć udział w lekcjach gotowania, ćwiczyć pilates czy spróbować diety lodowej. Ambitne plany?

Britney Spears postanowiła podzielić się z fanami, jakie są jej główne cele, które chce osiągnąć w 2021 roku. 2 lutego br. na instagramowym profilu 39-latki pojawił się nowy filmik, w którym artystka zdradza plany na najbliższą przyszłość. Tego dnia gwiazda miała na sobie czarny krótki top i bardzo małe czarne spodenki z niskim stanem. 

Pomimo trudnego 2020 roku i przeciwności piosenkarka nie traci pogody ducha, zaraża optymizmem i pozytywną energią. Nic dziwnego, że jej grono fanów z każdym dniem rośnie. Na instagramie jej poczynania śledzi już ponad 27 milionów użytkowników.

REKLAMA

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Britney Spears zdradza plany na 2021 rok

Ostatnio Britney Spears postanowiła odpowiedzieć swoim fanom na nurtujące ich pytania.

Wielu z was pisze i chce wiedzieć, jakie są moje główne cele na 2021 rok – rozpoczęła gwiazda stojąc w holu prowadzącym do salonu w swojej rezydencji Thousand Oaks w Kalifornii.

Znana między innymi z przeboju „Slumber Party” czy „Toxic” wydawała się być trochę zdenerwowana. Niektórzy z internautów zwracają uwagę, że celebrytka co jakiś czas spoglądała w prawo – jakby uważała na to, co dokładnie mówi.

„Numer jeden to więcej medytacji” – oznajmiła Britney Spears. „Numer dwa to lekcje gotowania. Numer trzy to ukończyć klasę z ćwiczeń pilates… A Numer cztery to spróbować tej diety lodowej – dodała. » Co to jest dieta lodowa? – spytała żartobliwie.

Nagranie wzbudziło pewne obawy wśród fanów. Pod wpisem Britney Spears wybuchła dyskusja na temat tego, czy profile piosenkarki w mediach społecznościowych są kontrolowane i monitorowane przez osoby z zewnątrz.

 Naszym głównym celem jest dowiedzieć się, kto faktycznie prowadzi konto naszej królowej – czytamy w komentarzach. 

A Wy jak sądzicie?

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA