Jordan Suaste nagrał utwór do kultowej serii Netflixa

Jordan Suaste nagrał utwór do kultowej serii Netflixa
fot. materiały prasowe

Premiera „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” zbliża się wielkimi krokami. Kontynuacja wielkiego hitu Netflixa oraz soundtrack ujrzą światło dzienne 12 lutego. Jordan Suaste nagrał utwór „If The World Ended Tonight”, który promuje ścieżkę dźwiękową do filmu.

„If The World Ended Tonight” to pierwszy premierowy materiał, który Jordan Suaste wydał od czasu singli „Hookup Culture”, „Patience” oraz przełomowego „Body”, które zgromadziło ponad 65 mln streamów na całym świecie i trafiło na listy Spotify Viral Charts w 22 krajach.

„If The World Ended Tonight” zrodziło się z bardzo emocjonalnego miejsca. Pozwoliło mi wyzwolić mnóstwo stłumionych uczuć, jak również uzmysłowić sobie, że remedium na trudne czasy to miłość: między partnerami, rodzicem i dzieckiem czy nawet miłość do zwierzaka domowego. Miłość w każdej formie liczy się najbardziej na koniec dnia – mówi artysta.

Łatwo jest zaplątać się w mediach społecznościowych i przejmować się tym, co powiedzą inni ludzie, ale trzeba pamiętać, że jesteś sam ze sobą przez 24 godziny na dobę do samego końca. Dlatego przede wszystkim kochaj siebie i spędzaj czas z ludźmi, którzy kochają cię bez względu na to, kim jesteś. Jestem podekscytowany, że piosenka w końcu mogła ujrzeć światło dzienne. Mam nadzieję, że będziecie mogli jej posłuchać z kimś, kogo kochacie – dodaje Jordan Suaste

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Na ścieżce dźwiękowej do filmu „Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze”, która powstała we współpracy Capitol Records i Netflixa, znajdą się premierowe utwory takich artystów jak Leah Nobel, FLETCHER czy Ashe.

„Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze” to jedna z najbardziej wyczekiwanych komedii romantycznych 2021 roku, a zarazem trzecia i ostatnia część kultowej serii opartej na powieściach Jenny Han.

Zbliża się koniec szkoły. Lara Jean wraca z rodziną z Korei i zastanawia się nad wyjazdem na studia — z Peterem lub bez niego. W rolach głównych: Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Ross Butler, Madeleine Arthur, Sarayu Blue, John Corbett.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!