Eurowizja 2021: Bułgaria chce pomocy Polaków przy wyborze piosenki!

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 odbędzie się 18, 20 i 22 maja. Polska weźmie udział w drugim półfinale 20 maja razem z Bułgarią.

Eurowizja 2021: Bułgaria chce pomocy Polaków przy wyborze piosenki!
fot. materiały prasowe

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Bułgaria zaprasza wszystkich widzów Eurowizji i fanów muzyki z Polski i całego świata do wzięcia udziału w selekcji na Eurowizję 2021. Ten bałkański kraj reprezentować będzie młoda artystka VICTORIA. Była ona jedną z faworytek do zwycięstwa w odwołanym konkursie w 2020 roku w Rotterdamie.

Eurowizja 2021: Tym razem bułgarska wokalistka mrocznego popu powraca z 6 nowymi piosenkami i szuka pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji w wyborze konkursowej propozycji.

VICTORIA uruchomiła platformę internetową Bulgaria2021.com, która pozwala fanom muzyki dzielić się opiniami na temat jej potencjalnych piosenek do Rotterdamu. Ostateczny wybór pozostaje w rękach artystki i jej zespołu, ale wszystkie uwagi otrzymane do 1 marsz zostaną wzięte pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Eurowizja 2021: Victoria z Bułgarii

Sześć utworów reprezentujących Bułgarię na Eurowizji 2021 to – “Imaginary Friend”, “Growing up is getting old”, “Dive into unknown”, “Phantom Pain”, “The Funeral Song” i “Ugly Cry”. Piosenki są częścią jej pierwszej EP-ki, która została wydana na wszystkich platformach streamingowych 26 lutego. Ostateczna decyzja bułgarskiej drużyny zostanie podjęta na początku marca.

Charakterystyczny głos i styl VICTORII stawiają ją jako jedną z najbardziej obiecujących nowych artystek z Europy Wschodniej. Jej propozycja na Eurowizję 2020 „Tears Getting Sober” opowiada o pokonywaniu swoich lęków i bólu oraz posuwaniu się naprzód.

VICTORIA kocha zwierzęta i ma 4 psy ratownicze, królika i papugę. Należy do oficjalnych europejskich ambasadorów Godziny dla Ziemi i jest pierwszą eurowizyjną artystką z Bułgarii, która wystąpi w Sofia Pride.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 odbędzie się 18, 20 i 22 maja. Polska weźmie udział w drugim półfinale 20 maja razem z Bułgarią.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!