Selena Gomez po raz pierwszy w karierze zdecydowała się na taki krok

Selena Gomez po raz pierwszy w karierze zdecydowała się na taki krok
fot. materiały prasowe

Selena Gomez wydała pierwszą w swojej karierze hiszpańskojęzyczną EP-kę. Album zatytułowany „Revelación” jest już dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych!

Trzeba przyznać, że Selena Gomez potrafi zaskoczyć wiernych fanów. Przed premierą mini albumu wielbiciele gwiazdy mogli usłyszeć trzy utwory: główny singiel „De Una Vez”, duet z raperem Rauwem Alejandro „Baila Conmigo” oraz nagrany wspólnie z DJ Snake’iem chwytliwy kawałek „Selfish Love”. Tracklistę dopełniają „Buscando Amor”, „Vicio”, „Adiós” oraz „Dámelo To” ft. Myke Towers.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Selena Gomez z EP-ką „Revelación”

W rozmowie z Apple Music Selena Gomez opowiedziała, jak długo czekała na hiszpańskojęzyczny projekt:

– Chciałam nagrać coś takiego od 10 lat. Jestem dumna ze swoich korzeni, więc prędzej czy później hiszpańskojęzyczny projekt musiał ujrzeć światło dzienne. Wydaje mi się, że teraz jest na to idealny czas. Przy wszystkich podziałach, jakie mamy na świecie, muzyka latino sprawia, że ludzie mogą się zjednoczyć.

Podstawową dyskografię Seleny zamyka album „Rare”, na którym znalazł się m.in. pierwszy w karierze Gomez singiel #1 z Billboard Hot 100 – „Lose You To Love Me”.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!