The Voice Kids: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu (WIDEO)

Dawid Kwiatkowski: Nowa wytwórnia i nowy album! Kiedy premiera?!
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Coraz więcej emocji w muzycznym show „The Voice Kids”. Już w najbliższą sobotę drużyna Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewa w muzycznych Bitwach. Trener w trakcie nagrań odcinka podjął decyzję niezgodną z regulaminem „The Voice Kids”. Poniżej możecie zobaczyć wideo.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w muzycznym talent show „The Voice Kids” z udziałem najmłodszych w etapie Bitwy na scenie występuje 18 uczestników z drużyny podzielonych na trzyosobowe zespoły. Trener po wysłuchaniu każdego trio wybiera jednego uczestnika, który przechodzi do kolejnego etapu Sing Off.

▸ Zobacz: Brielle Biermann pozuje w bikini z boa dusicielem. Gwiazda wprawiła fanów w osłupienie

Po jednym z występów, które widzowie zobaczą w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Dawid Kwiatkowski zaskoczył wszystkich swoją decyzją, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Czuję się teraz okropnie musząc wybrać – powiedział zakłopotany Dawid po jednej z muzycznych bitew, które pozostali trenerzy postawili na równi z występami uczestników z „The Voice of Poland”. 

Nie wiem jak ci poradzić… Musisz wybrać – ponaglał Tomasz Kammel. Słuchajcie, nie wiem co powie na to produkcja, ale zamierzam wziąć je do Sing Offów. To jest moja ostateczna decyzja – zawyrokował Dawid Kwiatkowski, co wywołało na planie niemałe zamieszanie. 

Czy produkcja muzycznego show będzie przychylna w stosunku do decyzji wokalisty? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. 

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!