Gromee i INNA w gorącym duecie! “Cool Me Down” hitem lata?

Gromee i INNA w gorącym duecie!
fot. materiały prasowe

Gromee i INNA połączyli siły. Jak zapowiadają, w najbliższy piątek poznamy mocnego pretendenta do międzynarodowego hitu tego lata! Poznajcie szczegóły premiery.

Gromee wraca z letnim singlem, do którego zaprosił do współpracy znaną rumuńską wokalistkę o pseudonimie INNA. W piątek, tj. 23 kwietnia we wszystkich serwisach streamingowych ukaże się utwór zatytułowany “Cool Me Down”.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Współpraca Gromee’go z europejską gwiazdą INNA została zapowiedziana na mediach społecznościowych artystów wraz z okładką singla oraz funkcją pre-save: https://forms.sonymusicfans.com/campaign/gromee-x-inna-cool-me-down/

Fani artystów są zachwyceni. W mediach społecznościowych pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy na wieść współpracy polskiego producenta z rumuńską gwiazdą muzyki dance. „No to mamy hit lata 🔥”, „Ojacie😍😍😍!!”, „Wow ❤️🔥 Czekamy z niecierpliwością”, „fireeee🔥”, „Coo?! Boże ale fajnie 🔥” – czytamy w komentarzach.

Inna – rumuńska gwiazda muzyki dance i eurodance

Elena Alexandra Apostoleanu, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka występująca pod pseudonimem INNA, urodziła się 16 października 1986 roku w Mangalii leżącej nad Morzem Czarnym. W wieku 8 lat zaczęła rozwijać swoją pasję do muzyki regularnymi lekcjami z emisji głosu.

Swój pierwszy autorski singiel wydała w 2008 roku przy współpracy z trzema producentami z grupy Play & Win: Radu Bolfeą, Sebastianem Barakiem i Marcelem Botezanem. Piosenka zatytułowana „Hot” zdobyła między innymi 2. miejsce w konkursie Sopot Hit Festiwal 2009. Dwukrotnie otrzymała nagrodę w kategorii najlepszy artysta Rumunii i Mołdawii podczas gali European Music Awards kanału MTV. Na swoim koncie INNA posiada siedem studyjnych albumów, jej dyskografię zamyka krążek „Heartbreaker” wydany w 2020 roku.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!