Natalia Szroeder i Ralph Kaminski razem. Zobacz wyjątkowy klip „Przypływy”

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski razem. Zobacz wyjątkowy klip „Przypływy”
fot. Kazik Rolbiecki

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski połączyli siły, a efektem ich współpracy jest wyjątkowy utwór zatytułowany „Przypływy”. Tak 26-letnia wokalistka świętuje swoje urodziny.

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski stworzyli wspaniały duet. Ich ballada „Przypływy” od pierwszych dźwięków chwyta za serce. „Wspaniały duet, piękna piosenka. Jesteście wielcy! ❤” – komentuje Patrycja pod teledyskiem na platformie YouTube. „Oto co się stanie gdy dwa anioły spotkają się na drodze” – dodaje Laura.

W ciągu kilku minut pojawiło się sporo entuzjastycznych opinii: „Świat potrzebował tego duetu, ukłony!”, „Teledysk tak ciepły, intymny, przemiły. I te disneyowskie głosy! Ralph i Natalia super ♡ 🔥”, „Ale wrażliwość wybija z tej piosenki 😳💜”, „Jeden z piękniejszych teledysków jakie widziałam… nie mówiąc już o tekście. Jesteście przecudowni”, „Natalia, niezmiernie się wzruszyłam. Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy utwór w Twojej karierze. A ten teledysk, o matko. Przepiękne ujęcia kaszubskiego krajobrazu, jestem zakochana. Oby tak dalej kochana!” – pisali fani.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski w utworze „Przypływy”

„Przypływy” to kolejna odsłona nadchodzącego, drugiego studyjnego krążka Natalii Szroeder. Wcześniej artystka wydała takie single jak „Powinnam?” i „Połóż się tu”.

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty – zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów” – tłumaczy Natalia Szroeder.

Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence” – dodaje piosenkarka.

Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała, jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać – Ralph Kaminski.

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Piękne zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno. Posłuchaj, jak wspaniale brzmi ten duet!

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!