MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNie żyje wokalistka The Kelly Family. Barby Kelly miała 45 lat

Nie żyje wokalistka The Kelly Family. Barby Kelly miała 45 lat
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nie żyje piosenkarka kultowego zespołu The Kelly Family. Informację o jej śmierci przekazała pogrążona w żałobie rodzina gwiazdy. Barby Kelly zmarła w wieku 45 lat.

Zmarła Barbara Ann „Barby” Kelly, wokalistka kultowego zespołu The Kelly Family. Piosenkarka odeszła w wieku 45 lat. Członkowie popularnej grupy lat 90-tych nie podali przyczyny jej śmierci. Wiadomo jednak, że gwiazda zmarła 15 kwietnia 2021 roku. W ostatnich tygodniach zmagała się z problemami zdrowotnymi.

REKLAMA

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Nie żyje Barby Kelly

Za pośrednictwem mediów społecznościowych członkowie grupy The Kelly Family poinformowani fanów o śmierci Barby Kelly. W oficjalnym komunikacie rodzina prosi wszystkich o wsparcie i uszanowanie prywatności całej rodziny.

Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie – napisała Patricia Kelly. 

Materiały promocyjne partnera

Z nieoficjalnych źródeł dowiadujemy się, że Barby Kelly zmarła podczas snu. Od dłuższego czasu nie występowała na scenie z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym. Po opuszczeniu formacji The Kelly Family zamieszkała w Belgii. Od najmłodszych lat wykazywała talent wokalny oraz miłość do tańca. W latach 90-tych mogliśmy podziwiać jej umiejętności choreograficzne na koncertach grupy. Ostatni raz pojawiła się na płycie pt. „We Got Love” w 2017 roku, kiedy grupa postanowiła reaktywować swoją działalność muzyczną.

Jesteśmy w głębokiej żałobie i prosimy o zrozumienie, że obecnie nie komentujemy tego dalej. Będzie nam brakowało Barby bez końca i zawsze będziemy nosić ją w naszych sercach. Dziękuję za wasze sympatie i modlitwy.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA