MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAlicja Szemplińska niemal TOPLESS. Te kadry robią furorę w sieci!

Alicja Szemplińska niemal TOPLESS. Te kadry robią furorę w sieci!
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Alicja Szemplińska coraz częściej staje przed obiektywem w kusych strojach. Młoda artystka bardzo aktywna jest w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje swoje fotografie, a fani nie mogą oderwać od niej wzroku. Zobaczcie zdjęcia 18-letniej gwiazdy!

Po zwycięstwie w X edycji programu „The Voice of Poland” oraz wygranych preselekcjach do odwołanego konkursu Eurowizja 2020, Alicja Szemplińska bardzo owocnie spędziła czas w studiu. Rezultatem były takie single jak „Gdzieś”, „Pusto” oraz „Na pamięć” wydane w drugiej połowie ubiegłego roku.

REKLAMA

Teraz artystka prezentuje nową, akustyczną wersję singla „Pusto”. Utwór napisany i skomponowany we współpracy z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim to według samej Alicji najważniejszy i najintymniejszy z tych w jej dotychczasowej karierze. 

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

„Pusto” akustycznie ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Przy dźwięku samego fortepianu tekst wybrzmiewa zupełnie inaczej. Ta wersja jest dla mnie wyjątkowa i bardzo intymna – tłumaczy Alicja Szemplińska.

Materiały promocyjne partnera

Akustyczna wersja utworu zrealizowana została w ramach serii One Performer Session tworzonej przez Tall Pine Records i jest efektem tzw. Raw Audio. nagranie nie jest w żaden sposób mixowane, edytowane a tym bardziej masterowane. Jest to bezpośrednie “zgranie z deski” (tzw. Raw Audio).

Alicja Szemplińska robi furorę w sieci

Poza publikowaniem nowych kawałków, Alicja Szemplińska jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje odważne kadry. Na instagramowym profilu wokalistka coraz częściej prezentuje się w zmysłowych odsłonach i wywołuje spore wrażenie na internautach. Niektórzy z nich uważają, że 18-latka powinna spróbować swoich sił w konkursie piękności.

Zresztą zobaczcie sami, jak Alicja Szemplińska prezentuje się na ostatnich zdjęciach!

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w poruszającym klipie „Empires”
fot. instagram.com/aliciaszemplinska/
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA