Carla Fernandes z The Voice Kids debiutuje po raz kolejny!

Carla Fernandes z The Voice Kids debiutuje po raz kolejny!
fot. Dawid Ziemba

Carla Fernandes z The Voice Kids udowadnia, że debiut nie musi trwać wcale jeden raz! Młoda wokalistka zaprezentowała w sieci swój pierwszy singiel nagrany w języku polskim. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek zatytułowany „OK”.

Carla Fernandes dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w talent show The Voice Kids. Później artystka wydała kilka swoich anglojęzycznych singli. Nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej piosenki pojawiały się na wielu zagranicznych playlistach New Music Friday. Teraz powraca z nowym kawałkiem i jest to jej drugi debiut, bowiem po raz pierwszy piosenkarka nagrała piosenkę w języku polskim. Jak zawsze w przypadku Carli, utwór jest pełen ognia, a wokalistka jest pewna siebie i zadziorna. Sprawdźcie koniecznie, co przygotowała!

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Carla Fernandes powraca z nowym singlem!

„OK” to drugi po „Sweatpants” w tym roku autorski singiel artystki i kolejna przebojowa propozycja po świetnie przyjętych „Jungle” czy „Entera” w duecie z Mattem Hunterem. Choć na ogół Carla Fernandes tworzy i śpiewa w języku angielskim – artystka ma polsko-hiszpańsko-portugalskie korzenie – to tym razem wokalistka zaprezentowała autorski utwór w języku polskim, tym samym zaliczając swój drugi debiut!

– Utwór opowiada o tym, że czasami warto posłuchać własnego serca i kierować się intuicją. Przy podejmowaniu ważnych decyzji każdy zdaje się mieć różne opinie, które mogą przyćmić to, czego tak naprawdę chcemy MY – mówi Carla Fernandes w swoim najnowszym singlu.

Fani bardzo entuzjastycznie przyjęli nową propozycję gwiazdy The Voice Kids: 2Myślałem że piosenka po polsku nie będzie pasować do Carli, ale się myliłem. Teledysk wysokiej klasy, muzyka najwyższych lotów. Hit za hitem 😍🔥”, „Omg ale to jest cudowne. Po tym fragmencie czuje że to będzie kolejny hit❣❣❣”, „Jejkuuu ale cudownie brzmi twój głos po polsku ❤️🔥🔥”, „Fenomenalna piosenka ❤️🔥” – komentowali fani.

Wraz z singlem na kanale Carli pojawił się także teledysk do najnowszego utworu powstały we współpracy z Dawidem Ziembą, odpowiedzialnym za wszystkie pozostałe teledyski wokalistki.

Obrazek zrealizowany został z zamysłem GIRL POWER, który dla Carli jako ambasadorki akcji „SHE MOVES US” marki PUMA jest naturalny, a premierę poprzedził czat, na którym fani mogli porozmawiać z Carlą osobiście.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!