Hailey Bieber w skórzanej stylizacji. „Wyglądasz obłędnie” – piszą internauci

Hailey Bieber w skórzanej stylizacji
fot. instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber cieszy się ogromną popularnością, a jej styl inspiruje wiele kobiet na całym świecie. Ostatnio żona Justina Biebera zaprezentowała się w drapieżnej, skórzanej stylizacji, która zachwyciła jej liczne grono obserwatorów. „Kobieta ogień” – komentują internauci.

W minionym tygodniu Hailey Bieber pojawiła się na okładkach dwóch międzynarodowych magazynów – Vogue Paris i GQ Korea. Swój sukces opisała jako „moment uszczypnięcia mnie” dodając, że pierwszy raz współpracowała z francuskim wydawnictwem o modzie.

Wybuchowa i bardziej angielska niż kiedykolwiek w obiektywie Davida Simsa. Uosabia wzniosłe wyrażenia tego numeru, gdzie wszystkie style są w centrum uwagi, pod warunkiem, że „mówią o nich” radość, witalność, ale też rygor i szlachetność mody. To numer autorski w każdym znaczeniu tego słowa – zapowiada Emmanuelle Alt, redaktor naczelna Vogue Paris.

▸ Zobacz: Selena Gomez zachwyca olśniewającymi blond włosami w stylu Marilyn Monroe

Hailey Bieber w skórzanej stylizacji

24-letnia modelka słynie z modnych i wygodnych kreacji, które zazwyczaj podkreśla naturalnym makijażem. Ostatnio żona Justina Biebera została sfotografowana przez paparazzi w drodze do jednej z restauracji w West Hollywood. Tego dnia celebrytka postawiła na czarny skórzany komplet. Całość uzupełniła promienną paletą makijażu. Zachowując oczywiście wszystkie środki ostrożności, gwiazda miała ze sobą czarną maseczkę.

Pod publikacją, którą opublikowała stylistka Hailey Bieber pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy i setki „serduszek”. Amerykańska modelka zachwyciła fanów, którzy nie szczędzili komplementów.

„Kobieta ogień”, „Jesteś najlepsza”, „Pięknie wyglądasz”, „Wyglądasz obłędnie”, „Ogień”, „Niczym czarna atomówka”, „Kocham Twój styl”, „To jest to” – pisali internauci.

Jak Wam się podoba look modelki ?

▸ Przypominamy: Rita Ora ma nowego chłopaka?! Wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym przyłapano ją w Australii

Hailey Bieber w skórzanej kreacji. Modelka wygląda obłędnie!
fot. instagram.com/stylememaeve
Hailey Bieber w skórzanej kreacji. Modelka wygląda obłędnie!
fot. instagram.com/stylememaeve
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!