Anna Jurksztowicz wiosennie

Anna Jurksztowicz wiosennie
fot. materiały prasowe

Anna Jurksztowicz zaprezentowała w sieci nowy singiel. Utwór zatytułowany „Wiosennie” to już czwarty singiel promujący ostatnią płytę artystki.

Anna Jurksztowicz powraca z kolejnym singlem, który promuje jej najnowszy, jubileuszowy album pt. „Jestem taka sama”. Płyta ukazała się 4 września 2020, a przygotowana została z okazji 35-lecia pracy twórczej artystki, stanowiąc syntezę jej muzycznych poszukiwań łączących pop i nastrojowe melodie. Teledyski promujące to wydawnictwo do tej pory wyświetlono ponad 2 miliony razy, a piosenki zagościły na antenach kilkudziesięciu rozgłośni radiowych.

▸ Zobacz: Selena Gomez zachwyca olśniewającymi blond włosami w stylu Marilyn Monroe

Anna Jurksztowicz wiosennie

Pośród rzodkiewek i szczypiorku,
Pąków czereśni i czeremchy,
Coś wzejdzie wiosną w ludzkiej duszy,
I czasem trafi do piosenki – śpiewa Anna Jurksztowicz

Jest wiele pięknych piosenek o wiośnie. Każda nowa jest zawsze mile widziana i mile słuchana. Żadna inna pora roku nie inspiruje artystów tak jak wiosna. W przypadku piosenkarki wszyscy pamiętamy jej piękną piosenkę o zimie „Zima lubi dzieci”. Teraz Anna Jurksztowicz z nową piosenkę o wiośnie, mając nadzieję że na dobre rozgości się ona w sercach słuchaczy.

Tekst do utworu napisał Jacek Cygan, zaś muzykę skomponował Krzysztof Napiórkowski. W nagraniu wzięli udział: Krzysztof Napiórkowski – piano, Marek Napiórkowski – gitara, Robert Kubiszyn – bas oraz Paweł Dobrowolski – perkusja.

▸ Przypominamy: Rita Ora ma nowego chłopaka?! Wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym przyłapano ją w Australii

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!