The Voice Kids: Natalia Zastępa przekazała dobre wieści!

The Voice Kids: Natalia Zastępa przekazała dobre wieści!
fot. Marcin Ziółko

Na to fani czekali od dawna. Natalia Zastępa ogłosiła szczegóły debiutanckiego albumu pt. „Nie żałuję”. Krążek gwiazdy The Voice Kids ukaże się już 21 maja br., a już teraz można zamówić album w przedsprzedaży. O szczegółach przeczytacie na MUZOTAKT.pl.

Natalia Zastępa z The Voice Kids: Ta dziewczyna to bomba z opóźnionym zapłonem! Albo raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom. Gdyby z tym pierwszym albumem zatytułowanym „Nie żałuję” wystartowała w latach 90., spokojnie mogłaby się wpasować w najlepsze kobiece płyty tamtej dekady. Szczęśliwie, urodziła się dopiero kiedy ta era dobiegała końca.

▸ Zobacz: Selena Gomez zachwyca olśniewającymi blond włosami w stylu Marilyn Monroe

Natalia Zastępa z The Voice Kids ogłasza premierę debiutanckiego krążka!

Dzięki temu, hołdując wszystkiemu co vintage, oldschool i analogowe, debiutując dziś, dołącza w poczet polskich artystek, unowocześniając i podtrzymując najlepsze muzyczne tradycje sygnowane Izabelin Studio/PolyGram/Universal Music Polska.

Zdecydowaliście większością, że oficjalną okładką powinna zostać ta ☝️ Jednak chciałabym uspokoić tych, którym bardziej przypadł do gustu portret, ponieważ znajdziecie go na drugiej stronie płyty. Ostatecznie każdy będzie mógł wybrać sobie swoją okładkę 🙂 – wyznała Natalia Zastępa z The Voice Kids.

Jej album jest jak smak urodzinowego tortu z dzieciństwa, każda wyczuwalna nuta budzi sentyment. Ale jednocześnie jego wielowarstwowość od drive’u otwierającego, tytułowego, retro-pop-soulowego „Nie żałuję” do flow ostatniego gospel-blues-soul-folk-rockowego „Za wcześnie” (wisienka!) tworzy tak nową i UWAGA: uzależniającą jakość, że… apetyt wzrasta w miarę delektowania się, wielokrotnego!

Wszystko spojone głębokim, nad wyraz dojrzałym, o barwie mocnej jak smak czekolady, głosem Natalii Zastępy.

Na album składają się dobrze już znane: debiutancka ballada z 2018 roku „Za późno”, która z miejsca stała się hitem radiowym, do tej pory na kanałach YT/VEVO odtworzono ją ponad 7 mln razy. Tytułowe motto życiowe Natalii „Nie żałuję”, ze świetnym, stylowym klipem, wyświetlonym w sieci ponad 3 mln. Singiel „Kłopoty” – efekt współpracy artystki z tuzami rockowej sceny Maciejem Wasio Olafem Deriglasoffem i równie młodą co Natalia kompozytorką sanah. To nie jedyny raz kiedy drogi muzyczne tych artystek skrzyżowały się – Natalia oraz sanah pracowały również przy utworze „Niech się stanie”.

▸ Przypominamy: Rita Ora ma nowego chłopaka?! Wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym przyłapano ją w Australii

Dynamiczny singiel „Rudy”, który zagościł w TOP 10 zestawienia listy airplay, zajął 1. miejsce na Popliście RMF FM, znalazł się w podsumowaniach przebojów roku 2020 w serwisach streamingowych (Spotify, Tidal), a klip odnotował na licznikach serwisów ponad 3 mln wyświetleń. Przedłużający lato „Lava Lamp” wydany jesienią 2020, podprowadzająca coraz bliżej premiery współpraca „Mantry” z gościnnym udziałem zespołu Sonbird, któraw dniu premiery pojawiła się na okładce playlisty „Alternatywna Polska” w serwisie Spotify oraz pięć całkiem nowych muzycznych wypowiedzi Natalii.

Świadomie, czy nieświadomie tytuły piosenek Natalii układają się w bardzo dobre życiowe credo:

„Wiesz jak jest” – życie jest jak „Lava Lamp”, często „Kłopoty”, czasem „Błysk” ale nikt, żaden „Chłopak”„Rudy” czy inny nie zmąci „Mantry” by być sobą, by wczoraj, jutro, dziś powiedzieć sobie:  „Nie żałuję” niczego, bo nigdy nie jest ani „Za późno”, ani „Za wcześnie” nim –cytując klasyka– stanie się tak jak gdyby nigdy nic, więc… „Niech się stanie”„Nie przegap”! 

The Voice Kids: Natalia Zastępa współpracuje z sanah! Posłuchajcie „Niech się stanie”
fot. instagram.com/natalia.zastepa
Natalia Zastępa wyjeżdża z Polski? "Chciałabym spróbować swoich sił za granicą"
fot. instagram.com/natalia.zastepa
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!