The Voice of Poland: Michał Szpak NIE ZASIĄDZIE na czerwonym fotelu trenerskim

The Voice of Poland Michał Szpak - Zaraz wykopię cię z tej sceny! (WIDEO)
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

Jak donosi jeden z tabloidów, w najbliższej edycji popularnego muzycznego show TVP nie zobaczymy „kolorowego ptaka”. Michał Szpak musiał pożegnać się z programem The Voice of Poland. Jesteście zasmuceni?

Już niebawem na antenie telewizyjnej Dwójki ruszy kolejna edycja programu „The Voice of Poland”, z którym z niewiadomych przyczyn musiał pożegnać się Michał Szpak. Jesienią 2021 r. w dwunastym sezonie talent show nie zobaczymy już popularnego gwiazdora w roli jurora. O poważnych zmianach personalnych donosi Party, któremu udało się ustalić, że w składzie trenerskim pozostanie nadal Edyta Górniak. Jak widać, jej wszelakie teorie spiskowe na temat pandemii koronawirusa czy szczepionek nie przeszkadzają władzom TVP, by kontynuować z nią współpracę.

Wciąż nie wiadomo, co z pozostałymi nazwiskami. Czy Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron z Afromental ponownie będą oceniać uczestników? Przypomnijmy, że Michał Szpak zasiadał na czerwonym krześle w ostatnich czterech edycjach programu „The Voice of Poland”. Sam zainteresowany na razie nie komentuje doniesień.

▸ Zobacz: Selena Gomez zachwyca olśniewającymi blond włosami w stylu Marilyn Monroe

W ostatnim czasie Telewizja Polska znacznie częściej „zmienia” składy jurorskie czy prowadzących w swoich programach. Zaczynając od „Pytania na śniadanie”, z którym pożegnała się Marcelina Zawadzka czy Marzena Rogalska. Następnie poważne zmiany zaszły w tanecznym show „Dance, Dance, Dance”, a teraz przyszedł czas na „The Voice of Poland”.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że w programie „The Voice Senior” mogą zajść pewne zmiany. Najczęściej wymienia się Andrzeja Piasecznego, który w ostatnim czasie dość poważnie podpadł władzom Telewizji Polskiej.

Jak sądzicie, kto zastąpi Michała Szpaka w dwunastej edycji muzycznego show TVP?!

▸ Przypominamy: Rita Ora ma nowego chłopaka?! Wiemy, kim jest tajemniczy mężczyzna, z którym przyłapano ją w Australii

The Voice of Poland: Pamiętacie wszystkich trenerów?
fot. Waldemar Kompała / TVP
Michał Szpak zdradza szczegóły o finale The Voice of Poland! (WIDEO)
fot. Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
Margaret o The Voice of Poland: Już kilkakrotnie otrzymywałam propozycję dołączenia do składu trenerskiego
fot. Waldemar Kompała / TVP
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!