Ale widok. Ola Ciupa bez ubrań! Zobaczcie, jak gwiazda spędza majówkę

Ola Ciupa majówkę spędza w polskich górach
fot. instagram.com/ola_ciupa

30-letnia fotomodelka i prezenterka, która niegdyś zasłynęła jako jedna ze „Słowianek Donatana”, zamieściła w sieci niezwykle śmiały kadr. Ola Ciupa postanowiła napić się kawki na Polanie Pająkówka bez ubrań! 

Ola Ciupa, która w 2014 roku zyskała popularność jako „Słowianka Donatana” od dłuższego czasu jest zakochana. Atrakcyjna modelka znalazła szczęście u boku Jakuba Flisa, popularnego rapera występującego na scenie pod pseudonimem Kubańczyk. W ubiegłym roku podczas wakacji w Grecji, para się zaręczyła. Aleksandra i jej narzeczony wciąż dzielą się tym, jak wspólnie spędzają czas. Teraz pochwalili się w sieci, gdzie spędzają długi majowy weekend.

U Nas wyjazdy, to nie do końca „urlop” tylko zmiana otoczenia, z którego wykonujemy Nasze prace. Pracujemy z tego miejsca, gdzie jesteśmy. Nie mamy pracy w wyznaczone dni od do, więc nie mamy też stricte urlopów 🙂 – pisała gwiazda kilka dni temu na InstaStories.

Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że możemy pracoać i tworzyć z różnych miejsc (oprócz moich stacjonarnych nagrań do eski i nie dałabym rady na takim „urlopie bez pracy”, bo kocham to co robię i nie mogę bez tego żyć. Ja jak nie pracuje to jestem chora i usycham jak kwiat – dodała Ola Ciupa.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Na początku kwietnia br. para wybrała się na urlop do Dubaju. Ola Ciupa regularnie dzieliła się z fanami przepięknymi widokami z wypoczynku, którymi zachwyciło się tysiące internautów. Jak się okazuje, podobnie jak większość Polaków tegoroczną majówkę postanowili spędzić w Polsce. Zakochani odpoczywają w Kościelisku, co chętnie relacjonują w sieci. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się właśnie gorące ujęcie z wyjazdu, na którym fotomodelka skutecznie odciągnęła uwagę górskiego tła.

Ola Ciupa pozuje na balkonie bez ubrania!

30-latka owinięta jedynie białą kołdrą, wyszła na balkon, aby napić się kawki na świeżym powietrzu. Trzeba przyznać, że widok piękny i robi wrażenie!

Ahh jaka smaczna kawusia☕️ …i mój fotograf w gucci laczkach📷🖤 Kto zauważył? 😂 – napisała celebrytka pod zdjęciem na Instagramie.

Fanom spodobał się kadr, bowiem pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych i ciepłych słów. „Ale widok, przepięknie wyglądasz”, „Śliczna”, „Boska”, „Bomba”, „Ale jesteś piękna. Uwielbiam Cię” – wtórowali zachwyceni internauci. Część wstawiała w komentarzach emotikony serduszek i płomieni.

Inni zwrócili uwagę na to, co odbiło się w szybie! „Laczki jak laczki. Tam są jeszcze papetki i dresy adasia z Luxpolu”, „Te laczki Kuby”, „Pakiety klapki”, „Kozak laczki Kuba”, „Skiety klapki” – pisali żartobliwie.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!