Dance Dance Dance: Roksana Węgiel o mamie i tacie (WIDEO)

Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną (WIDEO)
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W najnowszym materiale wideo, które publikujemy poniżej na MUZOTAKT.pl, Roksana Węgiel zdradza, że jej mama poświęciła swoje życie dla jej kariery. W najbliższą sobotę młoda gwiazda będzie walczyć o miejsce w wielkim finale programu „Dance Dance Dance”.

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show „Dance Dance Dance”. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę. Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu.

Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam – wyznała Roksana Węgiel.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat – mówi uczestniczka trzeciej edycji tanecznego show TVP.

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba.

Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa – mówi w naszym materiale mama wokalistki.

Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie „Dance Dance Dance” wystąpią trzy duety – Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!