Dawid Kwiatkowski zachwyca wyjątkową wersję klipu „Bez Ciebie” złożoną z filmików fanów!

Dawid Kwiatkowski pokazał wyjątkową wersję klipu „Bez Ciebie” złożoną z filmików fanów!
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski zadebiutował w sieci z drugim teledyskiem do przeboju zatytułowanego „Bez Ciebie”. Wyjątkowy obraz powstał we współpracy z fanami artysty. Efekt powalający!

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski na TikToku zainicjował akcję #NieBędęSam. Była ona związana z jego najnowszym singlem „Bez Ciebie”. Zachęcał w niej swoich fanów do pokazania momentów, wspomnień, bliskich osób, które wywołują u nich same pozytywne emocje. Odzew z ich strony był niesamowity, hasztag w sumie ma ponad 30,5 miliona wyświetleń.

Za kilkadziesiąt lat to wspomnienia będą wszystkim, co mamy. Dziękuję, że wybraliście Bez Ciebie by pokazać je światu. Love U, D. – napisał 25-letni piosenkarz pod teledyskiem na platformie YouTube.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Dawid Kwiatkowski z nową wersją klipu „Bez Ciebie”

Wybrane filmy stały się częścią alternatywnej, wyjątkowej wersji klipu do utworu „Bez Ciebie”. Fani nie kryją zachwytu, bowiem pod obrazem w sieci pojawiło się sporo entuzjastycznych komentarzy:

„Cudowne jest to, że duża część twoich fanów mogła się do tego przyczynić ❤️”, „Naprawdę kocham Twoją relację z fanami. Jest taka szczera, głęboka i prawdziwa. Jesteś naprawdę wspaniałym i wartościowym człowiekiem. Proszę nigdy się nie zmieniaj. Uwielbiam Bez Ciebie. Mam nadzieję, że zrobisz kiedyś wersję piano, do której pośpiewamy razem. Jesteś najlepszy!”, „Cudownie to wyszło, Dawid. Cieszę się, że masz tak cudownych fanów. Dzięki Twojej energii, empatii itd dumnie mogę mówić, że jestem Kwiatonators❤️”, „Świetne musi się to stać tradycją. Powinno być tak po każdej piosenke mega to wygląda” – pisali internauci.

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Utwór „Bez Ciebie” ma już ponad trzy miliony streamów na Spotify oraz za chwilę osiągnie 5,5 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Singiel szturmem podbił radiowe listy przebojów w całym kraju.

Jak Wam się podoba nowa wersja klipu, którą zaprezentował właśnie Dawid Kwiatkowski?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!