Beata Kozidrak znów zaskakuje! Z tej strony jeszcze jej nie znacie…

Beata Kozidrak powraca w wielkim stylu!
fot. instagram.com/beatakozidrak

„Gambit” Blond Królowej – to nowy singiel i teledysk, który Beata Kozidrak opublikowała w sieci w dniu swoich urodzin! „Niezastąpiona Beata! Królowa Polskiej Sceny Muzycznej!” – komentują fani nowy utwór artystki.

Tegoroczne urodziny Beata Kozidrak z pewnością zapamięta na długo! Tym razem to ona rozdaje prezenty swoim wiernym fanom – oprócz zapowiadanej autobiografii „Beata. Gorąca Krew”, wokalistka wydała właśnie singiel „Gambit” wraz z teledyskiem, jakiego jeszcze nie miała!

▸ Przypominamy: Gosia Andrzejewicz z pierwszym singlem po programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Utwór cieszy się ogromną popularnością, a fani nie kryją swojego zachwytu. Pod teledyskiem na platformie YouTube pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych komentarzy: „Piosenka? Ogień. Klip? Cudo! Niezastąpiona Beata! Królowa Polskiej Sceny Muzycznej!”, „Jaka genialna piosenka, najlepszy teledysk jaki ostatnio widziałem. Tyle w nim dobrych elementów, że nie mogę się napatrzeć :)”, „Już dawno pani Beatka nie wydała tak dobrego singla, przy którym mój przycisk replay nie nadąża :D”, „Ależ to jest nieprawdopodobnie dobre 💜🔥” – wtórowali internauci.

Beata Kozidrak powraca w wielkim stylu!

Osadzony w ejtisowych brzmieniach utwór to metaforyczna opowieść o relacjach damsko-męskich, o których Beata potrafi pisać jak nikt inny. Teledysk z udziałem uznanego aktora, Łukasza Simlata, w roli dilera pocztowych znaczków, to szalone, kolorowe i psychodeliczne przedłużenie piosenki, zarówno pod względem tekstu, jak i brzmienia.

Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać – mówi Beata Kozidrak.

„Gambit” to pierwsza zapowiedź czwartego, solowego albumu Artystki i kolejny dowód na to, że Beata nie boi się nowych wyzwań i współpracy z młodymi, utalentowanymi twórcami. Utwór powstał we współpracy z Arkiem Koperą oraz Mariuszem Obijalskim (sanah, Fisz Emade Tworzywo), za reżyserię teledysku odpowiada Maciej Adamczak (nominacja do Fryderyka 2021 za klip „Reksiu” Margaret), a za oprawę graficzną Tomek Kudlak (Oki, Natalia Nykiel) oraz Piotr Pytel (wygrana w plebiscycie Cover awArts 2020 za okładkę albumu Białasa – „H8”).

Jak Wam się podoba nowy singiel Beaty Kozidrak?

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!