Roksana Węgiel zbyt mocno oceniana przez Agustina Egurrolę? „Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny”

Roksana Węgiel zbyt mocno oceniana przez Agustina Egurrolę? „Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny”
fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Czy Roksana Węgiel zdobędzie główną nagrodą? Juror show odniósł się do ocen, które dawał Roxie.

Komentarze Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji „Dance Dance Dance” po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek – Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

W odcinku finałowym, który zobaczymy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show. 

Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny – wyznał po jednym z sobotnich występów Agustin Egurrola. 

Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. 

Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą – mówił.

„Warto było wylać ten pot, krew i łzy” – skwitowały Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo. 

Wielki finał „Dance Dance Dance” już w sobotę o 20:00 w TVP2. 

W sobotnim wielkim finale o nagrodę główną – 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny walczyć będą: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Najlepiej tańczącą parę trzeciej edycji „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. 

W ostatnim odcinku programu na multimedialnej scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji show. 

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!