Antek Smykiewicz wraca do rockowych korzeni

Antek Smykiewicz wraca do rockowych korzeni
fot. materiały prasowe

Antek Smykiewicz prezentuje nowy singiel, zatytułowany „Nie pieprz, nie sól”. W piosence artysta śpiewa o ciemniejszej stronie miłości. Utwór zapowiada drugi studyjny krążek wokalisty.

Antek Smykiewicz powraca z nowym singlem. Kawałek zatytułowany „Nie pieprz, nie sól” opowiada o miłości dwojga ludzi, lecz tym razem Antek, który wciela się w obserwatora wydarzeń, ukazuje jej ciemniejszą, ale równie życiową stronę.

▸ Przypominamy: Rita Ora w samym ręczniku! Gwiazda urządziła sobie sesję zdjęciową w łazience…

Singiel Antka Smykiewicza „Nie pieprz, nie sól” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: 
http://www.soundline.biz/AntekSmykiewiczNiePieprzNieSol

Artysta o piosence

Nie tylko mężczyźni popełniają błędy, choć ogólnie przyjęto, że to my zdradzamy częściej. Niestety, jesteśmy tylko ludźmi i błędy dotyczą nas wszystkich. „Nie pieprz, nie sól” opowiada o tym na prostym przykładzie – tłumaczy Antek Smykiewicz.

Zaskoczeniem dla fanów artysty może być nie tylko rockowy klimat utworu, ale i teledysk, z nieoczekiwanym zakończeniem. Klip powstał na terenie gminy Ostróda, a główną rolę zagrała w nim Natalia Tomczyk, I vice Miss World Poland 2015.

Wydaje mi się, że niejeden z nas zna taką historię. Takie „Pomimo burz” na lewą stronę. Piosenka powraca również klimatem do moich rockowych korzeni – dodaje piosenkarz.

Antek Smykiewicz – nowa płyta w drodze!

Pandemia pokrzyżowała Antkowi nie tylko plany koncertowe, ale również wydawnicze. W ubiegłym roku nie doszła do skutku premiera jego drugiego albumu, który powstaje we współpracy z londyńskim producentem, Yoadem Nevo. Artysta nie podaje jeszcze nowej daty premiery albumu, ale obiecuje, że „Nie pieprz, nie sól” to nie koniec nowości w tym roku.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie przegap żadnej kolejnej plotki ze świata show-biznesu! Obserwuj nas na swoim smartfonie w aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!