MUZOTAKTTeledyskiEwa Farna pokazała rozstępy: „Jestem Ewa a to jest moje Ciało” (WIDEO)

Ewa Farna pokazała rozstępy: „Jestem Ewa a to jest moje Ciało” (WIDEO)
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ewa Farna zadebiutowała w sieci z nowym utworem. Singiel zatytułowany „Ciało” otwiera drogę do kolejnego, już szóstego polskojęzycznego albumu artystki.

Ewa Farna to bez wątpienia artystka kompletna – jest piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, producentką. Jej silna osobowość medialna i odważne posty w mediach społecznościowych powodują, że jej wypowiedzi są szeroko komentowane a opinia publiczna nie przechodzi obok nich obojętnie.

REKLAMA

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

Ewa Farna to znana wojowniczka poruszająca tematykę ciałopozytywności, empatii do siebie i ludzi wokół. Nie wstydzi się wypowiadać na temat zdrowia psychicznego, naturalności a często to wszystko przekazuje z dystansem i humorem. Śmiało można rzecz, że artystka jest dojrzała, spełniona i ukonstytuowana.

Ewa Farna powraca z nowym kawałkiem!

Materiały promocyjne partnera

Utwór „Ciało” uwrażliwia na tematykę podziwu wobec ciała i akceptacji na nim tych zmian, na które nie mamy wpływu. Poruszający klip pokazuje kobiety, dziewczyny z takimi właśnie doświadczeniami. Jak mówi artystka: „Chodzi o celebrowanie ciała pod względem jego funkcjonowania a nie tylko estetyki, do której nas świat mocno pcha”.

Po tym, jak moje ciało przyniosło na świat nowe życie, zyskałam do niego jeszcze większy szacunek, jestem pełna podziwu za to, co potrafi. Moje ciało bywało gnębione przez innych i nawet się wstydzę, że czasami w nie zwątpiłam. Moje, chociaż nie szczupłe nogi doprowadziły mnie aż tutaj, na barkach też coś już tam udźwignęłam, więc jestem tak normalnie wdzięczna – dodaje Ewa Farna.

Całe życie ciało będzie się zmieniać, zmiana to jedyne na co możemy liczyć (śmiech). Więc chcę potrafić polubić albo przynajmniej zaakceptować to, czego nie da się zmienić – dodaje piosenkarka.

Ewa Farna zapowiada nowy album

Cała planowana płyta Ewy Farnej będzie nowoczesnym popem. Na krążku nie zabraknie pełnych pozytywnej energii kawałków. Jak widać już po singlu „Ciało” – album będzie poruszał również tematy istotne w charakterystyczny dla Ewy, szczery i bezpośredni sposób.

Jej niesamowity głos i energia sceniczna powodują, że jest to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce i Czechach. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 30 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad 300 milionów wyświetleń na YouTube.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Ewa Farna pokazała rozstępy: „Jestem Ewa a to jest moje Ciało” (WIDEO)
fot. Beata Matheova
Ewa Farna pokazała rozstępy: „Jestem Ewa a to jest moje Ciało” (WIDEO)
fot. Beata Matheova

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA