Paulla zaskakuje nowoczesnymi brzmieniami w nowym singlu „Ostatnia Noc”

Paulla zaskakuje nowoczesnymi brzmieniami w nowym singlu „Ostatnia Noc”
fot. materiały prasowe

2021 rok jest przełomowym rokiem na drodze artystycznej Paulli. Na początku kwietnia artystka wydała utwór „To, co dał nam świat” w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka. Jej interpretacja tego przeboju poruszyła fanów. Teraz Paulla powraca z nowym autorskim singlem pt. „Ostatnia Noc”.

Paulla podkreśla, że chciała troszkę poeksperymentować na swojej ścieżce muzycznej, stąd też jednocześnie polska i angielska wersja nowego utworu. Po raz pierwszy w swojej karierze postanowiła również nagrać teledysk w klimacie klubowym.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

W efektownym teledysku do „Ostatniej Nocy” wystąpili: albinos Łukasz Bogusławski – finalista ostatniej edycji „Top Model” oraz pochodzący z Maroka Marro Chalal. Teledysk został nakręcony w Warszawie. 

Połączenie tropikalnych palm, industrialnej windy oraz nowatorskiego podejścia do obrazu gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne, estetyczne i, rzecz jasna, muzyczne!

Światowy poziom i zaskakująca Paulla

Za produkcję najnowszej piosenki Paulli, „Ostatnia Noc”, odpowiada niezwykły duet – Grizzlee oraz Don Juan Wielki (znany z MIYO). Nowoczesne brzmienia, światowy poziom i zaskakująca Paulla – tego jeszcze nie było na polskiej scenie muzycznej! 

Singla Paulla „Ostatnia Noc” można już posłuchać w serwisach cyfrowych: 
http://soundline.biz/PaullaOstatniaNoc

Wokalistka podkreśla, że wersję angielską nagrała po to, by nieco urozmaicić swój repertuar i zaskoczyć fanów, którzy znają ją od innej strony. Jednocześnie zapewnia, że nie szykuje się do podboju zagranicznych rynków muzycznych ani też zupełnie o tym nie myśli.

– Proszę potraktować tę wersję angielską jako eksperyment z mojej strony. Chciałam sama zobaczyć, jak śpiewam po angielsku, jak brzmię w tym języku, bo śpiewałam już wcześniej gdzieś na koncertach, natomiast nigdy nie rejestrowaliśmy tego. Absolutnie nie myślę o podboju żadnego rynku zagranicznego, uważam, że nie ten czas, nie ten moment. Jeżeli chodzi o naszych artystów, to wydaje mi się, że jeszcze wiele, wiele lat upłynie, nim będą oni mogli robić kariery na Zachodzie. Jest to po prostu bardzo złożony proces, to są pieniądze i na pewno też układy – mówi Paulla.

Premiera teledysku odbędzie się 4 czerwca (piątek) o godz. 20:00 na kanale Paulli na YouTube. Wcześniej, o 19:00 rozpocznie się specjalny live dla fanów. Premiera telewizyjna klipu 7 czerwca w programie „Dzień dobry TVN” w stacji TVN.

Z kolei we wrześniu światło dzienne ujrzy ballada „Nikt tak nie kocha”, którą skomponował Adam Konkol, założyciel zespołu Łzy i twórca największego hitu Paulli „Od dziś”. Pod koniec listopada natomiast Paula planuje wydać piosenkę świąteczną wraz z teledyskiem.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!