MUZOTAKTKonkursyMarcin Maciejczak: Wygraj spotkanie z artystą, przedpremierowy odsłuch albumu oraz płytę z autografem!

Marcin Maciejczak: Wygraj spotkanie z artystą, przedpremierowy odsłuch albumu oraz płytę z autografem!
M

REKLAMA
REKLAMA

Marcin Maciejczak debiutuje! Za kilka dni odbędzie się premiera pierwszego albumu gwiazdy „The Voice Kids”. Fani młodego artysty czekali na ten dzień z utęsknieniem – album pt. „Tamte dni” oficjalnie zostanie wydany za tydzień, tj. 11 czerwca br. Już teraz rusza mega konkurs, w którym do wygrania jest między innymi udział w przedpremierowym odsłuchu albumu oraz płyta z autografem oraz wirtualnie spotkanie z młodym wokalistą. Szczegóły znajdziecie poniżej na MUZOTAKT.pl.

Marcin Maciejczak, który dał się poznać szerszej publiczności w programie „The Voice Kids” debiutuje na rynku albumem zatytułowanym „Tamte dni”. Płyta ukaże się w przyszłym tygodniu, tj. 11 czerwca. Artysta jakiś czas temu pokazał w mediach społecznościowych okładkę i zdradził tytuły piosenek, które znajdą się na pierwszym wydawnictwie.

▸ Przypominamy: Miss Polonia pokazała zdjęcia w BIKINI. Milena Sadowska zachwyciła fanów!

REKLAMA

Przypominamy, że krążek można zamówić w przedsprzedaży. Został udostępniony także pre-save, a wraz z nim konkurs, w którym do wygrania jest udział w ekskluzywnym, przedpremierowym odsłuchu płyty Marcina oraz płyta z autografem artysty. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie pre-save: https://umusic.digital/tamtedni/

Trzeba przyznać, że Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć!

Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi.

Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać.

Młody wokalista dzięki zaskakującej muzycznej dojrzałości nie pozwala porównać się do żadnego z obecnych na rodzimej scenie artystów. Udało mu się natomiast stworzyć magiczne duety z Luną („Nie proszę o więcej”) i Natalią Nykiel („Ciepły front”).

Marcin Maciejczak z pierwszym albumem

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware).

Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Na płycie znajdziemy oczywiście debiutancki singiel „Jak gdyby nic”, który uzyskał status platynowej płyty, oraz kolejne hity: „Deszcz i bez” i „Jeśli powiem” z filmu „Tarapaty 2”.

▸ Zobacz: Bebe Rexha TOPLESS! Tak nominowana do Grammy, światowa gwiazda promuje drugą płytę

The Voice Kids: Marcin Maciejczak zaskoczył fanów! Zobacz mroczny klip „Deszcz i bez”
fot. instagram.com/marcinmaciejczak
The Voice Kids: Marcin Maciejczak śpiewa cover Billie Eilish! MAMY CIARKI
fot. instagram.com/marcinmaciejczak
Marcin Maciejczak z The Voice Kids w coverze Conchity Wurst
fot. materiały prasowe

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA