Selena Gomez na zdjęciach sprzed lat. Jak wyglądała artystka, zanim stała się sławna

Selena Gomez - zobacz rzadkie zdjęcia
fot. instagram.com/selenagomez

Selena Gomez to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych artystek na świecie. Jesteście ciekawi, jak amerykańska piosenkarka i aktorka wyglądała zanim stała się sławna? Zobaczcie jej stare zdjęcia, kiedy była dzieckiem.

Selena Gomez zadebiutowała w show-biznesie jako mała dziewczynka, bowiem jako 7-letnia dziewczynka pojawiła się w serialu dla dzieci pt. „Barney i przyjaciele”. Na przesłuchaniach poznała między innymi Demi Lovato, która również zagrała w siódmym i ósmym sezonie produkcji Sheryl Leach.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

Pochodząca z Teksasu Selena Gomez po raz pierwszy zainteresowała się karierą w branży rozrywkowej, obserwując, jak jej matka przygotowuje się do produkcji scenicznych.

„Byłam bardzo nieśmiała, kiedy byłam mała (…) Nie wiedziałam, co to jest „właściwa kamera”. Nauczyłam się wszystkiego w serialu Barney & Friends” – mówiła w jednym z wywiadów.

Szerszej publiczności młoda artystka dała się poznać głównie dzięki produkcją Disneya. W 2007 roku zagrała między innymi gwiazdę pop Mikaylę, w przebojowej serii Disney Channel „Hannah Montana”.

28-letnia wokalistka postanowiła wrócić do tamtych czasów i upubliczniła wyjątkowe zdjęcia oraz urocze wideo z okresu, gdy była małą dziewczynką i tylko marzyła o zostaniu sławną piosenkarką. Na nagraniu Selena Gomez pojawia się, nucąc piosenkę „Don’t Go Knockin ‘At My Door” z repertuaru Britney Spears.

Niedawno Selena Gomez wydała EP-kę pt. „Revelacion”, czyli swoją pierwszą płytę w języku hiszpańskim

Ostatnio bardziej niż na aktorstwie Selena Gomez skupia się na karierze wokalnej. Początkowo gwiazda była znana z trzech albumów wydanych z zespołem The Scenes. Następnie rozpoczęła karierę solową, wydając albumy „Stars Dance” (2013), „Revival” (2015) i „Rare” (2020). 

Na początku tego roku wydała wyjątkową EP-kę „Revelacion”, która jest jej pierwszą płytą zawierającą tylko hiszpańskie piosenki. Na mini albumie znalazło się siedem piosenek. Do tej pory z albumu usłyszeliśmy już dwa single: „Baila Conmigo” i „De una Vez”. 

Jak przyznała, od zawsze chciała oddać hołd swojemu dziedzictwu i wydać album w języku hiszpańskim. Piosenka zatytułowana „De Una Vez” jest pierwszym utworem w tym języku, który osiągnął pierwsze miejsce na światowej liście iTunes Song Chart.

Chciałam to zrobić przez dziesięć lat, pracować nad hiszpańskim projektem, ponieważ jestem tak dumna z mojego dziedzictwa i po prostu czułam, że chciałam, aby tak się stało. I tak się stało i czuję, że to idealny czas na coś takiego. Przy całym tym podziale na świecie jest coś w muzyce latynoskiej, co sprawia, że ​​ludzie czują różne rzeczy, wiesz o co mi chodzi? – wyznała w wywiadzie dla Apple Music Beats.

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!